Boks

Floyd Mayweather’ın, YouTuber Logan Paul ile Ertelenen Maçı İçin Son Durum Ne?

2015 yılında bokstan emekli olup, 2017’de emekliliğini feshedip para kazanmaya yönelik maçlar yapan Floyd Mayweather; 2017 yılında Conor McGregor ile 2018 yılında RIZIN FF’de Tenshin Nasukawa ile maç yapmıştı. Floyd Mayweather, sıradaki maçı için 22 milyondan fazla abonesi bulunan ünlü YouTuber Logan Paul ile 20 Şubat 2021’de maç yapacaktı fakat; Fanmio’nun kurucusu ve CEO’su Solomon Engel, Şubat ayının başında Logan Paul-Mayweather maçının daha ileri bir tarihe ertelendiğini açıklamıştı.

Floyd Mayweather'ın, YouTuber Logan Paul ile Ertelenen Maçı İçin Son Durum Ne?

Floyd Mayweather, Logan Paul ile olan maçının yeniden planlanma sürecinde olduğunu tekrar doğruladı ve maçın yapılacağı yer için Las Vegas, Los Angeles, Miami, Dallas ve Atlanta’nın olası ev sahibi şehirler olduğunu söyledi.

Floyd Mayweather'ın, YouTuber Logan Paul ile Ertelenen Maçı İçin Son Durum Ne?

Logan Paul’un kardeşi Jake Paul, güreş temelli eski UFC dövüşçüsü Ben Askren ile 17 Nisan tarihinde boks maçı yapmıştı. Jake Paul, Ben Askren’i ilk rauntta teknik nakavt ile mağlup etmişti. Floyd Mayweather önceden yaptığı açıklamada Jake Paul’un kazanması durumunda onunla maç yapabileceğini açıklamıştı. Mayweather’ın Logan Paul ile maç yapmasından sonra gelecekte Jake Paul ile maç yapması bekleniliyor.

Floyd Mayweather'ın, YouTuber Logan Paul ile Ertelenen Maçı İçin Son Durum Ne?
0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.