Boks

Gervonta Davis – Mario Barrios Kartında Maça Çıkması Beklenen Eski Şampiyon Williams, Sakatlandı!

WBA Hafif Sıklet Şampiyonu Gervonta Davis (24-0-0), WBA Süper Hafif Sıklet Şampiyonu Mario Barrios (26-0-0) ile 26 Haziran’da süper hafif sıklette mücadele edecek. Bu mücadelede; Barrios’un WBA Süper Hafif Sıklet Unvanı ortada olacak.

Gervonta Davis’de bulunan WBA Hafif Sıklet Unvanı “WBA World” olarak geçmekte; kendi sıkletındeki WBA Unvanı’nın daha prestijli olanı “WBA Super” olarak geçmekte ve Teofimo Lopez bu kemeri elinde tutuyor. Keza Mario Barrios, WBA Süper Hafif Sıklet Unvanı’nı “WBA World” olarak elinde tutuyor; kendi sıkletinde daha prestijli olan “WBA Super” kemeri ise Josh Taylor’da bulunuyor.

Eski WBA-IBF-IBO Süper Yarı Orta Sıklet Şampiyonu Julian “J Rock” Williams, bu hafta yapılacak olan Davis-Barrios organizasyonunun alt maçlarında geri dönüşünü yapacaktı.

Williams’ın (27-2-1) bu organizasyonda Brian Mendoza (19-1-0) ile karşılaşması gerekiyordu. Williams, 2019 yılında ameliyatla iyileşen sol dirseğini yakın zamanda sakatladığı için maçı iptal oldu. Williams, sakatlığının ciddi olmadığını ve Mendoza’ya karşı mücadelesini yeniden planlamasını umduğunu açıkladı.

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.