(GIF) Alexander Povetkin, Anthony Joshua’yı Fena Yakalıyor!  Haberle ilgili başlıklar: ,

  Benzer Videolar

  Benzer Haberler

  92
  Yorumlar

  21 Comment threads
  71 Thread replies
  3 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  30 Comment authors
  LewisKOAdem AktaşmostwantedAJ_2332Okan Recent comment authors
    Abone ol  
  En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
  Bildir
  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  reisin sadece gücü yetmedi joshuayı yıkmaya sağlık olsun 🙂

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  kliçkoya 12 round boyunca saldırıp sağ balyoz direklere kafa atan adam bi tane sağ direk yedi ve şoka girdi. bu yaş faktörü çok etkili.

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  Lennoxa ne demeli o yaşta vitalinin yumruklarına banamısın demedi

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  Lenox gokovkin wlad bu adamlar yaşlansada kaliteli, golovkin ayrı bir seviye tabi hala değil down, sallanmadı bile adam.

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  Golovkindeki çeneyi incelemeleri lazım bir insan evladinda böyle çene olamaz bu granit çenede değil başka bir olay.

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  Vitalide çok sert yumruk olduğunu düşünmüyorum. Bir Tyson, bir Foreman, bir Shavers, bir Wilder gibi kuvvetli vurmuyor.

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  gücü yeterdi de kondisyonu yetmedi.

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  aynen 😉 çok yordu kendini

  DAĞISTAN turan74
  Üye
  ★★★★
  DAĞISTAN turan74

  Yakaladıda noldu 7. round nakavt oldu bitti gerisini getiremedikten sonra istediğin kadar yakala

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  kondisyondan hep bunlar kardeş .

  DAĞISTAN turan74
  Üye
  ★★★★
  DAĞISTAN turan74

  Katılıyorum povetkin nakavt yumruklarını ardı arkasına attı her geçen round güç tükendi.joshuada çocuk değil iki yumrukta yere düşsün .
  elinden geleni yaptı tabi bence çok güzel maç oldu

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  ama şuna kesin eminim aj’nin çenesi fena değil . granit değil ama kesinlikle cam da değil .

  DAĞISTAN turan74
  Üye
  ★★★★
  DAĞISTAN turan74

  tabiki değil çocuk kendini her maçta geliştiriyor.18.ci maçından sonrada konuşurken I m learning everyday be humble boşuna demiyor.önüne kimi koysan maçını yapıyor.
  ayrıca satraçlada uğraşıyor sadece boks değil

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  oynayabilir . boks aynı zamanda taktik sporudur . checkers oynarsın satranç oynarsın .

  BjkArmedForces
  Üye
  BjkArmedForces

  povetkin gidişin böyle olmamalı bir de ortiz yensin seni öyle git be kral 😀

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  Ortiz Povetkingin karşısına bi çıksın önce maç ayarlansın da bi

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  ikisininde yaşları eşit en çok merak ettiğim maçlardan biri olsada izlecek 😉 bu şekilde bir nakavt yapacağını düşünmüyorum ortizin

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  nekadar saçma bir yorum :d

  Oldi
  Üye
  ★★★★
  Oldi

  Ama jasua wilder maçı olursa
  Alt kartta olmalı bu maç
  Bence çok güzel olur.

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  Joshuanın gözündeki korkuyu gördünüz mü? Wilder, bu yumruklardan çok daha ağırını ve fazlasını Ortiz’den yedi. Zerre kadar korku dolu gözlerle baktı mı? Bakmadı. Çünkü Wilderda aslan yüreği var. Joshua darbe almaya alışık değil, korkuyor. Bunu her zaman dedim yine diyorum.

  Joshua Wilder’dan yediği ilk sağ sonrası kime çattığını anlayıp, korkarak maçı yerde tamamlayacaktır.

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  bi git yaa nedir bu AJ düşmanlığı işin gücün yok mu kardeşim adamı karalamaya çalışmaktan başka senin . Deontay’in maç yaptığı sadece ve sadece bi tane 5 yıldızlı boksör söyleyebilir misin önce AJ’ye korkak diyorsun bide adam 40 maç yapmış ama Ortiz ve Stiverne hariç elle tutulur adam yok yaa sonra sen gel AJ korkaktır de hadi ya Wilder çok… Devamını oku »

  Del Patrone
  Üye
  ★★★★
  Del Patrone

  wilder’ın yediği yumruklar ortiz’den, joshua’nın yediği yumruklar povetkin’den geldi abicim. birisi ortiz, birisi povetkin. ikisinin attığı yumrukların gücü ve şiddeti aynı değil. ayrıca, ortiz’in wilder’ı yakaladığı 7. roundda, povetkin wilder’ı o şekilde yakalamış olsaydı maçı bitirirdi orada. tamam joshua birkaç tane açık verdi ve yumruk yedi bu maçta ancak povetkin’in karşısında wilder olsaydı kesinlikle daha fazla yumruk yerdi ve maçı… Devamını oku »

  Willie Pep
  Üye
  ★★★
  Willie Pep

  Üstad bu nasıl dahiyane yorumdur sanat yapmışsın resmen.

  J.Parker
  Üye
  ★★★★★
  J.Parker

  yav dostum lütfen bırak. del patrone zaman zaman dediğin gibi dahiyane yorumlar yapan bilgili, sevdiğim bir arkadaşımız. ama bu yorumu objektiflikten çok uzak. kesinlikle ama kesinlikle objektiflikten uzak.

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  Ahmet,jashua-wilder maçıni nasıl geçeceğini öngörüyorsun.

  J.Parker
  Üye
  ★★★★★
  J.Parker

  bu maçı 2016 den beri konuşuyoruz ve aynı şeylerden bahsetmek beni gerçekten yordu 🙂 fikrimi özetlersek çeneden ilk net yakalayanın kazanacağını düşünüyorum. ama wilder ın 100 kiloyu aşması şartıyla. 97 kiloluk wilder ın yumruk gücü çok düştü bence. ortiz e vurduğu yumrukları yavaş çekimde izle adam akıllı sarsıntı bile yaşatamamış. o azalmış gücüyle joshua yı çeneden yakalayamadığı takdirde kolay kolay… Devamını oku »

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  dişlik atan ben miydim? sen insanın gözlerine bakarak korkuyu hissedemiyorsan o senin eksikliğin. Şu anda Joshuayı yenecek tek adam Wilderdır.

  Del Patrone
  Üye
  ★★★★
  Del Patrone

  dişlik atıldı tamam da neden attığını bilmiyorsun ki? belki düştü? belki pislendi? ayrıca bilerek atmış olsa bile bu ona ne kazandırdı ki sanki? 3 5 saniye bir şey yani. wilder gibi round arasını bitirdikten sonra doktor kontrolüne göndermediler en azından 20 30 saniye dimi? korku mevzusuna gelince, joshua korkmuş olaydı giderek agresif dövüşmezdi. sürekli geri planda kalırdı. e öyle de… Devamını oku »

  Adem Aktaş
  Üye
  ★★★
  Adem Aktaş

  Köşeye sıkıştığında köpeği tırmalayan kedinin, köpekten korkmadığını mı söylüyorsun???

  J.Parker
  Üye
  ★★★★★
  J.Parker

  Doktor kontrolü 20 30, joshua ın dişliği 3 5 saniye yedi öyle mi? Bak dostum ya bu pozisyonları tekrar izle yada daha tarafsız olmaya çalış. Joshuanın yumruk yeme korkusu bir sır değil. Bunu göremiyorsanız bir problem var demektir. Wilder kesinlikle yumruk yemekten daha az korkan daha soğukkanlı bir boksör. Ortiz in güç olarak povetkin den aşağı kalır bir yanı da… Devamını oku »

  AgnusDei+
  Üye
  ★★★★
  AgnusDei+

  ahmet yorumunun çoğuna katılıyorum ama katılmadığım yerler var. bence ortiz güç olarak povetkinden üsttür. üstüne ortiz’in yumruklarının povetkine oranla çok daha tehlikeli olduğunu eklemek istiyorum. Olası bir Joshua – Ortiz maçında Ortiz çok ters counter punchla Joshua’yı brutal k.o ederse ben şaşırmam mesela. Hemen hemen her maç yaptığı şey çünkü. Wilder’ı 7. round nakavtın eşiğine getiren yumruğu da bir smashe… Devamını oku »

  J.Parker
  Üye
  ★★★★★
  J.Parker

  ortiz in aman aman bir gücü olduğunu düşünmüyorum. malik scott gibi baskı altında kaldığında hemen kendini yere atan, kırılgan ve cam çeneli bir boksörü bir türlü nakavt edemedi. hatta malik scott bi ara eliyle vur vur işareti bile yaptı. malik scott bile bunu yaptı yani gerisini sen düşün 🙂 david allen maçı da bir diğer örnek. adama vurdu vurdu yıkamadı.… Devamını oku »

  AgnusDei+
  Üye
  ★★★★
  AgnusDei+

  dostum linç yemek istemem ama bana göre povetkin parker’dan biraz daha güçlü vuruyor. yumruk gücünün abartıldığını düşünüyorum. david price nakavtından sonra da abartıldı gücü. erkan’da priceyi brutal k.o etmişti. yürekli ve atak dövüşmesi insanların güç konusunda gözünü boyuyor bence. ortiz’in wilder’ı grogi yaptıktan sonra işi bitirememesi ise kesinlikle kişiden kişiye değişir. o pozisyona t.k.o da verilebilirdi. kimse verilemezdi diyemez. hakem… Devamını oku »

  J.Parker
  Üye
  ★★★★★
  J.Parker

  klitschko maçındaki jennings ile ortiz maçındaki jennings durumu farklı. birinde kemer maçına çıkmış yenilgisiz, galibiyete aç bir jennings diğer yanda mağlubiyetten çıkmış, eski hevesini ve hırsını yitirmiş jennings. üstelik klitschko jennings i uzaktan döverken ortiz yakından kırışarak dövüştü. stillerinin farklılığı da maçların nakavtla yada puanla bitmesini etkiliyor. dolayısıyla doğru bir kıyaslama değil bence. ortiz e hiçbir zaman güçsüz demedim. güçlü… Devamını oku »

  AgnusDei+
  Üye
  ★★★★
  AgnusDei+

  ahmet ben sizin mantığınıza göre dedim. ben ortiz’in klitschko’dan güçlü vurduğunu iddia etmedim. ona bakılırsa ortiz’in de mental olarak çok yıpratıldığı ortada. adam maçtan önce deli gibi kas kaybetmiş yağlanmış. sadece mental olarak da değil. ayrıca wilder 45 saniye kala o kontrayı aldı ve o süre bitene kadar dayak yedi. t.k.o gayet verilebilirdi. kesinlikle inisiyatif meselesiydi. wilder o 45 saniye… Devamını oku »

  emreogut
  Üye
  ★★★
  emreogut

  dostum dediklerine tamamen katılıyorum ama o conther punch sonrası yerlere serilmeyen wilder’ında hakkını sonuna kadar söylemek lazım o yumruğu joshua yeseydi bence yerlerdeydi ve nakavtıda yakındı..

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  Dayı wilder o kontra yumruğu raundun başında yeseydi hakem araya girip maçı bitirmesi muhtemeldi.Gong sesi kurtardı wilderi kendinde değildi son saniyelerde.

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  Povetkin adına bir şanssızlık. Joshua ayarlanmış Kliçko maçında da aynı korku dolu gözlerle bakmıştı. Joshuaya yumruk atan, ondan korkmayan kazanır. Joshua yumruk almaktan çok korkan bir boksör. O haşat kırık burunla Wilder maçına nasıl çıkacak göreceğiz.

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  Conan dayı sendeki bu jashuayi kötüleme azmine hayranım saygılar 🙂

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  ama gözler yalan söylemez yeğenim. adam korkarak bakmış. Wilderda böyle korkak bir surat göremezsin.

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  Wilder rakibinin burnunu çok rahat yakalayan bir boksör. Joshuanın o maçta burnu hoşafa dönecek. Wilderın yerinde olsam direk burnuna burnuna çalışırım bu korkağın. 😀

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  aaah ah şu AJ vs Wilder maçı keşke bi an önce olsaydı da en azından şu boş laflarınıza maruz kalmayaydık iyiydi

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  elle tutulur bir ortizi yendi wilder. allah için joshua korkaksa wilder da bebedir.

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  Jashuanın sağ kroşesini yiyen wilder ayağa kalkamaz kalksada jashua 45 lik ortize benzemez fişini çeker at fava bekle 🙂

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  Wilderın sağ balyozunu burnunun köküne yiyen Joshua kalkamaz, kalksa da Wilder Kliçko gibi şike yapmaz. Direk dalar, sedyeyle yollar.

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  bide kos koca Vlad’a şike yaptı diye iftira atabilecek kadar gözünüzü karartmış ha bu Deontay Wilder hayranlığı Allah akıl fikir ve vicdan insaf ta versin diyorum.

  Tiger Uppercut
  Üye
  ★★
  Tiger Uppercut

  Sedyeci Halil Ağa nerelerde gözlerim onu arar oldu özledim Vallahi. Saygılarımla…

  Del Patrone
  Üye
  ★★★★
  Del Patrone

  ne yumruğundan bahsediyorsun hala conan ya? adam takam maçında burnuna kafa yedi burnu kırıldı. yumruk yese ne olacak ya? komik komik konuşuyorsun bazen.

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  benim bildiğim kadarıyla joshua, takam maçında burnunun kırılmadığını söylemişti.

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  Patron o burun artık düzen tutmaz diyorum. Takam maçında bir kırıldı, povetkin maçında yine kırıldı. Wilder maçında ise burun kemiği un gibi olacak.

  Del Patrone
  Üye
  ★★★★
  Del Patrone

  nasıl olacak o wilder hulk mu? thor mu wilder? süperman falan mı? wilder ne herkül falan mı? neden un gibi olsun? caterpillar mı wilder? o da sıradan bir insan işte. kaldı ki un gibi olsa bile joshua canı yana yana iki maç kazanan bir insan. wilder’ın bir yumruğuyla maç kaybedecek adam değil joshua 🙂

  Patlak Wilder
  Üye
  ★★★★
  Patlak Wilder

  Vallaha yalan yok bi an dedim aha joshua gidiyo sonra toparladı işi povetkin bırakmasın bir kez daha şampiyonluk maçına çıkmayı hak ediyo

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Joshua’nın çenesinin kötü olmadığını maçtan önce de hatırlatmıştık. Evet sersemledi ama yediği net yumruklara rağmen grogi olmadı , Povetkin’in hâlâ sıklette en sert vuran üç dört isimden biri olduğunu düşünürsek Joshua’nın iyi bir bir çeneye sahip olduğunu anlayabiliriz ancak Klitschko da olan panikleme sorunu Aj’de de var. Wilder da yumruk yiyince sersemliyor ama panik yapmıyor. Sanılanın aksine ben hâlâ Joshua’nın… Devamını oku »

  Del Patrone
  Üye
  ★★★★
  Del Patrone

  fury’nin oyun zekasının joshua’nınki kadar yüksek olduğunu sanmıyorum. fury sadece fazla eskiv yapıyor ve fazla yumruk vuruyor o kadar. bu da onu oyun zekası yüksek birisi olarak gösteriyor. halbuki öyle bir şey yok. joshua povetkin maçında tek bir hata yaptı. bunu izlerken çok kez söylemiştim. povetkin’i tanımak için biraz fazla sakin dövüştü ilk 3 roundda. çekinerek başladı. bu da roundları… Devamını oku »

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  Patron helal olsun çok güzel tarif etmişsin

  J.Parker
  Üye
  ★★★★★
  J.Parker

  Kesinlikle katılmıyorum. Joshua nın parker a ç tane net yumruğu vardı? 38 lik takam bile pek yumruk almamıştı. Hareketli boksörler joshua ya ters geliyor. Mesela eski david haye olsa çocuk gibi oynardı joshuayla. Wilderın da benzer bir sorunu var. Spilzka yı 10. Raunda kadar 2 kez falan yakalayabilmişti. Joshua da wilder da hareketli boksörleri yakalamakta zorlanıyor.

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Ahmet Kurt’a katılıyorum. Yani yorumunda bir iki yere takılsam görüş belirtip açıklayacaktım ama baştan aşağı katılmıyorum yoruma delpatrone 😀

  Del Patrone
  Üye
  ★★★★
  Del Patrone

  gün gelir, joshua ve fury maça çıkarsa demek istediğimi o zaman anlarsınız dostlar. daha bir şey dememe gerek yok 🙂

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  gerek yok PATRON anlayan anladı anlamak istemeyenler de ne halleri varsa görsün

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  @delpatrone baştan sona katılmıyorum 🙂

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  o burun bir wilder maçından sonra daha iflah olmaz ..

  takam kafa attı kırdı
  povetkin yumruklarla tekrardan kanattı
  wilder de sağlam geçirirse oraya tuz buz olur .

  J.Parker
  Üye
  ★★★★★
  J.Parker

  Breazeale da burnunu kanatmıştı joshua nın. Hassas bir burnu var sanki ama maçın kaderini değiştirecek kadar önemli bir etken olduğunu düşünmüyorum. Hangi 5 yıldızlık boksör burnu acıdığı için maç bırakmış?

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  Jashuada gördüğüm ciddi bir yumruk yese bile defansini hala iyi yapıyor direk grogi pozisyonuna gelip yumrukları almıyor.Wilderdan o meşhur sağı yiyip direk yatacak bir adam değil jashua ama jashua wilderin açığını bulursa yatırır.

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  aynen Reis

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  Joshua bodozlana dalmıyo artık o da açık arıyo oturttumu devamını getiriyo. Wilder joshua maçı sanıldığından daha sessiz geçebilir, her ikiside kırışmaya girmeye cesaret edemesse maç ud ile biterse ağır siklete kara leke olur.

  Tuaman
  Üye
  ★★★★★
  Tuaman

  @GennadyMustafa Aynen abi joshua pove maçında da sol eli aşağıda boş bir anı yakalamak için dövüştü. Wilder zaten hep açık yakalamaya çalışıyor. Ama ben puanlamaya gideceğini sanmıyorum çünkü joshua poveden saldırmasını bekledi ve pove saldırdı. Çünkü puanla joshuayı yenmesi imkansızdı. Aynı şekilde wilderında puanla kazanması olanaksız olduğu için eğer joshua sakin dövüşurse wilder kesinlikle üstüne gider çünkü nakavttan başka şansı… Devamını oku »

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Joshua Wilder’dan o meşhur sağı yerse iki seçenek var 1) direkt down 2) eli ayağına dolanır ve Wilder ikinciyi vurur down. Her türlü down dostum.

  J.Parker
  Üye
  ★★★★★
  J.Parker

  Aynı şeyler tam tersi içinde geçerli ama. Hatta joshua wilder ın sağ direğinden sonra vurduğu tokatlara grogi haliyle de dayanabilir ama joshua wilder ı yakalarsa harbiden ağzına eder.

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Wilder grogi olursa maça direk bitti gözüyle bakarım. Joshua azmanına sarılamıyorsun , ayrıca Joshua’nın vurduğu Ortiz’e hiç benzemez. Ortiz boks zekası açısından çok iyi ancak yumuşak yumruklu. Kimse kusura bakmasın ama Joshua Wilder maçının sonucu için net konuşanı çok ciddiye almam , o maç her şey olabilir ancak puana gitmesi en düşük ihtimal. Tamamen kumar maçı.

  Sakultah
  Üye
  ★★★
  Sakultah

  Yakalayan maci kazanir bu kadar basit

  Del Patrone
  Üye
  ★★★★
  Del Patrone

  kesinlikle katılıyorum.

  BlackMamba
  Üye
  ★★★★
  BlackMamba

  Ah be sarı oğlan . Çok umutlandım ama olmadı yine de erkek gibi dövüştün .
  Aklıma ilginç bir eşleşme geldi .
  Prime haye ve prime pove cruiserda dövüşse mükemmel maç olurdu . Povenin kemikler çok iri cruisera pek gitmez ama varsayım işte .
  Favorim Haye olurdu ama yüzyılın maçına aday olabilirdi bence 🙂

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  şöyle bi hayal ettim de gerçekten müthiş maç olurdu aynı maçın ikisininde ağır siklet te çıktıklarını düşün o zaman favorin kim olurdu (ağırda benim favorim demeyeyim ama galibiyete azıcıkta olsa yakın taraf Povetking olurmuş gibi)

  BlackMamba
  Üye
  ★★★★
  BlackMamba

  Ağırda yarı yarıya şans veririm . Ama Valuyev karşısındaki Haye her zaman bir adım öndedir 🙂

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  tabi sen de haklısın o Haye başka bi Haye di

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  povetking 1. roundda kırdı, joshua nın burnunu. bu adamın 2015 de felan unvan maçına çıkması lazımdı 🙁

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  ah ah keşke.

  Abdullah yılmaz
  Üye
  ★★★★
  Abdullah yılmaz

  povetkin jashuanın dizlerini büktüğünde çok heyecanladım ama sonu gelmedi.

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  povetkin joshuayı salladıktan sonra gong çaldı. belki biraz daha zaman olsa pove devamını getirebilirdi. povetkinin vurduğu her yumruk nakavt yumruğuydu. yıpratmak için yumruk atmadı. bu yüzden çok enerji kayıp etti ve kondisyonu düştü. povetkin fizik,yaş ve güç bu iki etkenden kayıp etti. povetkinin prime hali olsaydı joshuayı yenerdi.

  Hit_The_Lights
  Üye
  ★★★
  Hit_The_Lights

  Fanatizm tatli geliyor ve gozlere perde indiriyor biraz. Joshua’nin gozundeki korkuyu bilemem, ben sonuca bakarim. Klitchko ve Povetkin gibi iki cok tehlikeli boksor karsisinda zor durumlara dusup geri gelmek oyle her yigidin harci diil. Adamda savunma, yumruk cesitliligi, yumruk alma hersey var ve bunlari dev cussesiyle yapiyor. Son macta gorduk ki kosesi de gayet iyi. Wilder da geri dondu gerci,… Devamını oku »

  dogannn
  Üye
  ★★
  dogannn

  Joshua yı çok beğeniyordum hatta hayranı idim. Wlad ve Povetkin en sevdiğim iki boksörüde ko etmesi yüzünden biraz gıcık oldum kendisine:)))))Bence joshua özellikle defansif anlamda kendini çok geliştirdi dayanıklılığı da arttı. Arkadaşların dediği gibi wilder yakalarsa joshua nın ciddi anlamda kurtulma şansı var ama joshua wilder ı yakalarsa hiç kurtulma ihtimali vermiyorum wilder a. Sevin sevmeyin tartışmasız joshua şu anda… Devamını oku »

  BjkArmedForces
  Üye
  BjkArmedForces

  şu wilder joshua macı olsa da wilderin patladığını görsek. wilderin bu zamana kadar ki 1 tane karsılsatıgı iyi adam var oda ortiz, joshua povetkin, kliçko, takam, parker, breazlee, whyte. bunların hangisi kötü hadi hepsi kötü. orda 2 tane adam var povetkin ve kliçko. yaş diyecekseniz ee ortiz de 25 yaşında delikanlı değildi 39 yaşındaydı.

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  keşke dediğini bi anlayabilseler

  Del Patrone
  Üye
  ★★★★
  Del Patrone

  chat shit get banged diyor, kenara çekiliyorum.

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  kesinlikle reis öyle kafalar var ki bu sitede

  The Greatest of All Time
  Üye
  ★★★★
  The Greatest of All Time

  Yorumlara ve yorumların aldığı beğenilere bakıyorum. Şunu görüyorum. Joshua taraftarı daha fazla. Ben şu yenecek bu yenecek şöyle brutal ko edecek tarzı konuşamam ama, Wilder çok tehlikeli bir boksör. Joshua bir kaç yumrukla rakiplerini indirebilecek kadar hızlı yumruklar çıkartamıyor. Wilder ise sağlam tek bir sağ ile groggy durumuna sokuyor rakiplerini. Ardından pata küte, çat çat çat… Wilder, Povetkin gibi inbox… Devamını oku »

  BjkArmedForces
  Üye
  BjkArmedForces

  çok güzel bir yorum. ama sadece bir soru ya wilderin yumrukları güçlü değise ya rakipleri kötüyse, zaten aslında öyle tek ciddi rakibi ortizdi. bunuda bir düşün derim. iyi aksamlar yorumunu çok beğendim.

  The Greatest of All Time
  Üye
  ★★★★
  The Greatest of All Time

  Teşekkürler dostum. O da bir ihtimal tabi. Bekleyip, izleyip hep birlikte göreceğiz. Umarım En yakın zamanda AJ, Gypsy King ve The Bronze Bomber müsabakasının galibi ile karşılaşır.

  BjkArmedForces
  Üye
  BjkArmedForces

  herkesin beklediği bu, ben açıkcası finalın adı aj- wilder olarak görüyorum. maça gelirsek ise favorim ve kazanacağını düşündüğüm aj. ama ajnin de eksikleri var. benim dediğim wilder hakkın da tek düşündüğüm soru. yumrukları iyi mi yoksa öyle mi gözüküyor bunuda fury maçında görürüz umarım. 27-0 kariyerli bir adamı o sağıyla yıkarsa wilder, ozaman aj maçındaki şansını %50 %50 görürüm. şuan… Devamını oku »

  AJ_2332
  Üye
  AJ_2332

  Povetking reis böyle ağır nakavtla yıkıldığını görmek üzücüydü ama bu senin ne kadar adam gibi bi ADAM olduğunu değiştirmeyecek .Russian Vityaz

  mostwanted
  Üye
  ★★★
  mostwanted

  pove reis genç olsaydı joshuayı 6 ya da 7 de yatırırdı ama yapacak birşey yok.zaman kimseye acımaz.şimdi en iyi görünen joshua ve wilder da zamanı gelince bunları yaşayacak

  Lemieux KO
  Üye
  Lemieux KO

  joshua tam bir şans çocuğu povetkin dobing muhabbetine uzun zamanları gitti klitschko fury üzünden ringten uzak kaldı yaşlı halleriyle karşılaştı sağlam bir menejer ve fizik.. başka birşey yok
  yinede saygı duyulcak bir dövüşçü rakip ayırmıyor ve bir iki darbe alınca maça alışıp kırışmalardan vurmaktan çekinmiyor