(GIF) Garcia’nın Solu Broner’ı SallıyorHaberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

19 Yorum - "(GIF) Garcia’nın Solu Broner’ı Sallıyor"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

ufak boylu iki boksör görünce aklıma nedense about billions geliyor.

about billions , garcia sence bu yumrukla sallamış mı? bana broner pek etkilenmemiş gibi geldi. bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

About Billions
Üye
★★
About Billions

Ben de sallamandığını düşünüyorum. Ters bi yumruk. Sonucu kötü olabilirdi. Abrahamın maçın sonlarına doğru eubanke vurduğu yumruğa da benziyor. Çeneleri sağlam olduğundan, ikisi de pek etkilenmedi bence.

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

yalnız bronerın çenesi tahmin ettiğin kadar sağlam degil.bir kaç sene önce sparringde kafada ”kask” olmasına rağmen errol spence çok ağır bir şekilde bronerı ko etti.
http://www.boxingscene.com/roach-i-there-spence-drilled-adrien-broner–84444
madianaya karşı da knockdownlarını hesaba katarsak çenesi ne zayıf ne sağlam..mesela broner danny garciayla o keskin kroşelerden birinin isabet etmesi sonucu ağır bir ko yaşar.

About Billions
Üye
★★
About Billions
Daha önce buna benzer bi yazıya denk gelmiştim. Belki de buydu tam hatırlamıyorum. Spence jr. Zaten bu sikletin çok daha üstünde bi fiziğe ve yumruk gücüne sahip. BronerLa aralarında iyi de boy farkı var. Broner o zaman lightweight sınırında dövüşüyordü, Spence jr., jr. Middleweightte. Kariyerine jr. Middleweightte başladı ve 2015 yılına kadar jr. Middleweight sınırında dövüştü, Spence. Şu an jermell… Devamını oku »
Big George
Üye
Big George

Broner hala iş yapabilir ama Ward’ın dediği gibi kafayı kullanması lazım. Erroll Spence orta sikletlerin geleceği ve benim de en favori boksörümdür bu arada. 🙂

About Billions
Üye
★★
About Billions

Aynen bronerın akıllı olması lazım, zirveye ulaşabilmesi için. Spence jr. Gelecek vadediyor gerçekten. Onun da akıllı olması lazım bence. Düzgün planlar kurması lazım. Aksi halde en iyi olma yolunda ilerlerken istemediği mağlubiyetler yaşayabilir. Düzgün tercihler yaparak, doğru zamanı beklerse, çok büyük bi boksör olabilir.

Big George
Üye
Big George

Weltere göre fazla büyük bence en azından bir jr. middle’a çıkması lazım Spence.

Big George
Üye
Big George

Başlık ironi mi bilmiyorum ama bence yumruk isabet bile etmemiş.

EmreOzcelik
Üye
EmreOzcelik

Sallanma yok broner kacarak oynadigi icin oyle gorunmus.

GGG
Üye
★★
GGG

Yumruk isabet etmiş ama sallamamış

About Billions
Üye
★★
About Billions
Mehmet bey, bi alışamadınız şu klavyeye 🙂 . “Broner’ı sallıyor” değil, “broner’a sallıyor” olacak. Dün de buna benzer bi muhabbet dönmüş arkadaşlarımız arasında 😀 . Maç anında heyecandan sanırım bu kadar benzetmemiştim ama şu an maidanın bronerı yatırdığı ilk pozisyona çok benzettim. Buradan da, bronerın hatalarının üzerine gitmediğine, geçmişten ders çıkarmadığına tanık olabiliyoruz. Umarım çok geçmeden her şeyin farkına varır.… Devamını oku »
Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H
buradan da paylaşıyım. bundan bir kaç sene önce errol spence ve broner olimpiyatlar hazırlık kampında sparring yaptılar. yıl 2014 (errol spence daha çok genç) ‘freddie roach: bence errol spence gelecegin yıldızı. amerika olimpiyat takımına yardım için oradaydım errolu tanımuyordum. sparringde adrien bronerı knockout etti. oradaydım. broner knockouttan sonra nerede olduguna dair hiçbir fikri yoktu. sonra maçı durdurduk. broner kendine geldikten… Devamını oku »
TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
TÜRK OĞLU TÜRK

broner dan bu saatten sonra bir cacık olmaz…
üst düzey 5 yıldızlı her rakibine yenildi…maidana ya yenildi porter a yenildi şimdi de garcia ya…
ancak gitsin granados gibi adamlara karşı şov yapsın…
işini hiç ciddiye almıyor…floydun sadece kötü yanını örnek almış o da görgüsüzlüğü halbuki floyd un iş ahlakını çalışmasını ve disiplinini örnek alsaydı belki şu an 35-0 gibi bir kariyeri olabilirdi…

Harun
Üye
★★
Harun

bir anlık denge kaybı diyebiliriz. bunlar boksta olabilecek şeyler

Prorsum
Üye
★★
Prorsum

Linares ağır favori maçı kazanacaktır