Boks

Holyfield-Tyson Üçüncü Maç Geliyor!

Dört kez ağır sıklet şampiyonu olan 58 yaşındaki Evander Holyfield (44-10-2), 54 yaşındaki Mike Tyson (50-6-0) ile üçüncü kez karşılaşmak için görüşmelerin sürdüğü, boks dünyasının gündemindeydi.

İki boksör, 1996 ve 1997 yıllarında karşı karşıya geldi. İlk iki maçı sırasıyla; on birinci rauntta rauntta teknik nakavt ve üçüncü rauntta Tyson’ın diskalifiye olmasıyla Evander Holyfield kazanmıştı.

Holyfield-Tyson Üçüncü Maç Geliyor!

Tarihe altın harflerle isimlerini yazdıran ikili, yıllar sonra üçüncü maçı yapmak için tekrar kozlarını paylaşacak. Her iki efsanevi boksör de, üçüncü maçı yaptıkları taktirde pay-per-vew (PPV)  konusunda muazzam satış rakamları üreteceğine inanıyor.

Holyfield-Tyson Üçüncü Maç Geliyor!

28 Kasım’da 2020’de yapılan gecede 15 yıl aradan sonra ringlere ayak basan 54 yaşındaki Mike Tyson ile 2 yıl önce bokstan emekli olan 51 yaşındaki Roy Jones Jr. karşılaşmıştı. 1,6 milyon PPV (öde-izle üyeliği) satılmıştı. Mike Tyson maçtan sonra yaptığı konuşmada; daha fazla gösteri maçı ile ilerlemeyi planladığını açıkça belirtmişti.

Holyfield-Tyson Üçüncü Maç Geliyor!

Boks muhabiri Michael Benson’un aktardıklarına göre; Evander Holyfield, Mike Tyson ile üçüncü maçı yapacaklarını ve yakın zamanda maç tarihinin duyurulacağını açıkladı.

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.