Boks

İki Yenilgisiz Karşı Karşıya Olacak! Gervonta Davis – Mario Barrios Tartım Sonucu!

WBA Hafif Sıklet ve WBA Süper Tüy Sıklet Şampiyonu Gervonta Davis (24-0-0), WBA Süper Hafif Sıklet Şampiyonu Mario Barrios (26-0-0) ile 26 Haziran gecesinde süper hafif sıklette mücadele edecek. Bu mücadelede; Barrios’un WBA Süper Hafif Sıklet Unvanı ortada olacak.

Ne Zaman, Nerede, Nasıl İzlerim?

Amerika’nın Georgia Eyaleti’nde yapılacak organizasyon, Türkiye saati ile 27 Haziran 04:00’da başlaması planlanıyor. Yayıncı kuruluş ShowTime’ın bu organizasyonunu izlemek için ShowTime PPV ücretli üyeliğini 74.99 $’a satın alarak izleyebilirsiniz.

Davis – Barrios Tartım Sonuçları

63.5 kg’nin (140 libre) altında olması gereken tartımlarda; iki Amerikalı boksör de tartımlarını başarıyla yaptı. Davis, 63.3 kg; Barrios ise 63,2 kg tartım verdi.

Boksörlerin WBA Unvan Kemerleri Hakkında Bilgilendirme

Gervonta Davis’de bulunan WBA Hafif Sıklet Unvanı “WBA World” olarak geçmekte; kendi sıkletındeki WBA Unvanı’nın daha prestijli olanı “WBA Super” olarak geçmekte ve Teofimo Lopez bu kemeri elinde tutuyor. Keza Mario Barrios, WBA Süper Hafif Sıklet Unvanı’nı “WBA World” olarak elinde tutuyor; kendi sıkletinde daha prestijli olan “WBA Super” kemeri ise Josh Taylor’da bulunuyor.

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.