Boks

İngiliz Boksör Tyson Fury’nin Tek Hayali O!


Kuzey İrlandalı dev ağır sıklet Tyson Fury hayalinde Old Trafford’da maç gerçekleştirmek istediğini söylerken, bu karşılaşma için ise rakip olarak kendisine WBC şampiyonu olması halinde Deonaty Wilder’ı görmek istediğini kaydetti.

Fury, Manchester Evening’e verdiği röportajda ‘’ Deontay Wilder ile dünya şampiyonluğu için Old Trafford’da dövüşmek istiyorum Manchester United benim tuttuğum takım ve Old Trafford’da yaşadığım şehirdeki en büyük spor alanı ! Bu karşılaşma herkesin ilgisini çekmeye başaracaktır. Beni, yeneceğini düşüneceklerdir ama herkes yanılacaktır da. Bu , benim mantalitem, beni yenecek kimse olduğuna inanmıyorum, kendime güveniyorum. ‘’ ifadelerini kullandı.

Tyson Fury – Deontay Wilder maçının gerçekleşebilmesi için ve özellikle de Fury’nin istediği şartlarda, öncelikle 26 Temmuz’da İrlandalı boksörün, Dereck Chisora’yı mağlup etmesi ve muhtemelen de Kasım ayında yapılması planlanan unvan maçında ise Deontay Wilder’ın da WBC ünvanını Bermane Stivernie’yi devirerek şampiyonluğu ele geçirmesi gerekecek.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu