Boks

Kanaltürk’te Bu Gece Canlı Yayın Monaco’dan


Fransa’nın Monaco şehrinde yer ala Monte Carlo eyaletindeki Casino de Monte Carlo Salle Medecin’de bu gece 4 önemli karşılama boks severler ile buluşacak.

Gecenin karşılaşmasında WBC orta sıklet Gümüş Kemer şampiyonluğu için Martin Murray ile Max Bursak kozlarını paylaşırken, WBA ve IBO minimum sıklet şampiyonu Hekkie Budler, Taylandlı rakibi Pigme Kokietgym karşısında ünvanlarını savunmaya çalışacak. Bu karşılaşmaların yanı sıra WBA yarı ağır sıklet dünya geçici şampiyonluk maçında ise Polonyalı boksör Mateusz Masternak ile Fransız Youri Kalenga, bu şampiyonluğun sahibi olmak ve dünya şampiyonluğu için ringe çıkabilmek için ring de 12 round üzerinden kozlarını paylaşacak. Gecenin ana karşılaşmasında ise hafif ağır sıklette Johnny Mueller ve Doudi Ngumbu 10 round üzerinden mücadele verecekler.

Biletlerin günden öncesinden satıldığı ve Avrupa’da boksun son dönemdeki gözde merkezlerinden haline gelen Monte Carlo’da ki bu boks heyecanı, bu gece saat 23:30 dan itibaren Bilgehan Demir’in anlatımı ve Koray Şarkaya’nın yorumlarıyla Kanaltürk ekranlarında canlı yayınlanacak.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu