Kell Brook vs Amir Khan Maçı mı Geliyor?


amir khan vs kell brook

İngiltere’de en büyük şöhrete sahip boksörler arasında yer alan Amir Khan ve Kell Brook ile ilgili tartışmalar alevlenmeye başladı. Kell Brook mayıs ayında yaptığı ve kaybettiği Errol Spence Jr unvan maçının öncesinde Amir Khan ile ringe çıkmanın bir anlamı olmadığına vurgu yaptığında ve daha önemli işlerim var dediğinde Khan cephesinin hışımna uğramıştı.

Kell Brook şimdi ise Amir Khan’a sözlü sataşmalara başladı. Ada’da büyük yankı uyandıran bu sataşmaya Amir Khan’dan da cevap geldi. Pakistan asıllı İngiliz boksör Amir Khan ise Canelo’ya nakavt olduktan sonra herhangi bir maç yapmadı.

Khan yaptığı açıklamada ben maç yapalım dediğimde beni kaale almayan adam şimdi bana haber yolluyor maça çıkalım diye. Bunlar boş konuşmalar sen fırsatı kaçırdın. Senle maç yapmak bana bir şey kazandırmaz mesajı yolladı.

Tüm boks severler bilir ki bu sataşmaların sonu mutlaka ringdir. Şimdi heyecanla bu yarı orta sıklet maçının anonsu bekleniyor. Mücadele olursa süper yarı orta sıklette gerçekleşmesi bekleniyor.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

53
Yorumlar

22 Comment threads
31 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
23 Comment authors
HarunGGGHeadshooTRTek kral DEONTAY WİLDERmehmet dalgaç Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Iki boksor için çok kritik bir maç brook kaybederse ust üste 3 mağlubiyet almış olacak ve artik popülerliği azalacak khan kaybederse üst uste 2 maç nakavt olursa ki en muhtemeli bence boksu bırakabilir ve 5 yenilgiye ulaşacak kim kaybederse kariyeri buyuk zarar görür. Khan 12 round malesef o çeneyle dayanamaz sevdiğim bir boksor çokta yetenekli de ama cam çene olunca… Devamını oku »

VolkanK
Üye
★★
VolkanK

Adamım kell brook maçı nakavtla alır

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

kell brook amir khan için fazla kuvvetli bir boksör. hızlı da.. yetenek ve hız olarak amir khan daha üstün olabilir lakin 12 round boyunca kell brook’a dayanabilir mi orası muamma..

furkan genç
Üye
furkan genç

aynı fikirdeyim ancak gönlüm khandan yana

Muhammed Kurtoglu
Üye
Muhammed Kurtoglu

Canelo khan maçinin tekrari yaşanir ve khan daha 1.5 yıl ara verir boksa Loading…

Burak Yurtsever
Üye
★★★
Burak Yurtsever

amir khan izlerken en çok zevk aldığım 4-5 boksörden birisi. el-ve ayak çabukluğu, kombine yumrukları ve her zaman rakibini yakalamaya çalışan tarzı bana çok keyif veriyor. Mücadele etmekten vazgeçmeyen bir boksör. Ama full-package bir boksör değil. Çok büyük defoları var. Boks bilindiği üzere ne kadar çok farklı parametre üzerine kurulsa da en nihayetinde temas ve fiziki aksiyon içeriyor. Wladimir Klitschko’nun… Devamını oku »

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

burak yurtsever
güzel bir değerlendirme…

Burak Yurtsever
Üye
★★★
Burak Yurtsever

ayrıca amir khan’ın fiziksel yapısı olarak olmasa da yumruk gücünün welterweight düzeyinde olmadığını düşünüyorum.

Big George
Üye
★★★★
Big George

Khan’dan hızı çıkarsak bence benden farkı kalmaz, hatta çenem belki daha sağlamdır bir artım bile olabilir. 😀

Ama o hızı çok iyi kullanmayı biliyor namussuz, orası var. İyi vuruşlar yakalıyor ama zayıf gücü ve çenesi yüzünden büyükler karşısındaki sonu belli. Sırtlan gibi biraz, Aslan’a vurup kaçıyor ama kaçarken yakalanırsa affı yok aslanların.

About Billions
Üye
★★★★
About Billions

Khanı pek beğenmem, pek de sevmem. Geri kalan kısma katılıyorum.

EmreOzcelik
Üye
EmreOzcelik

Carpismali gecer brook daha saglam .

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

Beklediğim maçlardan biri. Kaybedenlerin maçı…
Amir Khan’ın kazanacağını düşünüyorum. Her ne kadar çenesi zayıf olsa da hızı ve Kell Brook’un vasatlığı sayesinde rahat bir şekilde puanla kazanacaktır.

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

kel brook un vasatlığı mı:?
hay allah iyiliğini versin. güldürdün beni 🙂

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

Senin gibi yüce bir şahsiyeti güldürebildiysek ne mutlu…

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

est.. 🙂

About Billions
Üye
★★★★
About Billions

Dostum kell brook vasat mı sence?

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

Evet. Çok tekdüze bence. Herkesin beğendiği şeyi bir türlü bulamıyorum Brook’da…
Ne eskiv var ne yumruk çeşitliliği. Direk-kroşe başka bir numarası yok. Yumruğa kafa atmayı da seviyor. Stilini Kovalev’e benzetiyorum diyebilirim. Beğenmiyorum bu tarz boksörleri…

About Billions
Üye
★★★★
About Billions

Anladım. Teşekkür ediyorum.

unstoppablewilderpunch
Üye
★★★
unstoppablewilderpunch

bu keli hic sevmiyorum. balon yonu vardı. nitekim patladı, en agir tarifeden zopasini yedi oturdu. o degilde errol bunu ne dovdu ya. korkudan diz çöktü. ha tum bunlara ramen khan maci icin gercekler, bu kel khan i nakavt eder. gercek bu yani khan denilen zirto, boksor bile degil, adamin cene cam falanda degil, bildiğin kagit, sert yumrugu gectim. yimrugun rüzgarından… Devamını oku »

Big George
Üye
★★★★
Big George

Ben 37 maç üst üste kazanan bir balon biliyorum ama adı Kell Brook değildi.

About Billions
Üye
★★★★
About Billions

Bence, artık ingilizlerin ümidinin kalmadığı iki boksör. Bu maçın özelinde değil ama genel başarı adına, çok büyük şeyler beklediklerini düşünmüyorum iki boksörden de. Çok uzun süredir bi atışma, bi rekabet ortamı var aralarında ve ingilizlerin sevdiği, istediği olay da bu olduğu için bence, maça olacak ilgi hala çok fazla olacaktır. Khanın, canelo için siklet çıkmasından sonra, brookun da golovkin için… Devamını oku »

Klitschkoo
Ziyaretçi
Klitschkoo

Aamir’i aldatma olayından sonra ilk kez gördük . Kell Brook iyi boksör ama Golovkin’e madara olduğundan beri iflah olmadı. İki maç üst üste kaybetmek onu sarstı sanki Klitschko gibi sonlanacak gibi . Aamir Khan ı 1.5 yıldır görmedik eğer formunu kaybetmediyse Aamir kazanır

conan
Ziyaretçi
conan

eğer anlaşma olursa 2018 başında berchelt-salido maçı yapılabilirmiş.

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

amir khan beyin özürlü.bu konuda şaka yapmıyorum, gayet ciddiyim. bu adam 2 senedir kell brook’a sataşıyor ve maç yapmıyor. brook’un 3g ile maçı ilan edilince, 3g ile dövüş sonra senle maç yaparım dedi. brook’un göz yuvası kırıldı.maç yapmadı. sonra errol spence’le dövüş senle maç yaparım dedi. brook’un diğer göz yuvası kırıldı.maç yapmadı. şimdi de iki gözünün durumu muamma olan brooka… Devamını oku »

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

khan ın kariyerimi kalmış?
bundan böyle brook ta khan da üstdüzey maçlara çıkamazlar. üst düzey maçlar için khanın kalibresi yetersiz, brook un ise sağlık durumu.
bu maç olursa seyrine doyum olmaz ve 2 boksör de iyi para kazanır. maçı kel brook ko ile alır.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

hintli değil pakistanlı

Big George
Üye
★★★★
Big George

Katılıyorum bu yoruma…

Muhafazakar birey’in Türkçesinin bozuk olması da bazı şeylere işaret ediyor.

conan
Ziyaretçi
conan

şimdi ordinaryusa sataşarak eski bir üye olduğun ve bu üyeliğinin sahte olduğu açığa çıktı. sahte üye gerçek nikin neydi söyle bakayım? kyakalı mısın yoksa?

conan
Ziyaretçi
conan

ordinaryusun sevgilisiyim. onun için savunuyorum. 😀

hey allahım ya. çünkü nikinle yazdıklarınla bir anda ortaya çıkmanla gözümde şüphelisin. admin olsam seni yakın takibe alırdım. kesin eskiden banlanan birisin. dürüst ol.

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

conan bence de karşıyakalı. biz burada boks yorumu yaparken durduk yere bana sataşması, karakterime laf söylemesi, nickinin muhafazakar olup atatürkçü yorumlar yapması da ayrı bir trol.karşıyakalı oldugunu en iyi antijoshua anlar.ona bir sormak lazım.

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

3g nin al yanaklı masum bir tipi var diye, evet şakayla karışık köylü dedim.onu geçtim köylüye köylü demek hakaret mi?benim dedem de köylü. köylülere karşı ettiğim kötü söz ya da hakaret nedir ? bunu kanıtla link at. atamazsan bundan sonra sana iftiracı ve yalancı diyeceğim. bu yazın tamamen kötü niyetle yazılan bir yazı. ayrıca ben zaman atatürkçü bir insanım, bilim… Devamını oku »

conan
Ziyaretçi
conan

ordi kardeş, bu yukarıdaki üye büyük ihtimalle daha önce banlanmış birisi. çünkü bu niki daha yeni gördük. bir anda ortaya çıktı. kesin daha önce sana gıcık olan birisiydi.

conan
Ziyaretçi
conan

+333 ordinaryus

conan
Ziyaretçi
conan

nasıl bildin la? ters manyel yapma. yakında suyun ısınır kendini ifşa edersin. 🙂

lennox
Üye
lennox

Yine Site karışmış brookada haketmediği sözler söylenmiş ben brookun asla kötü boksör olduğunu düşünmüyorum tam tersi teknik kabiliyeti yüksek cesaretli bir boksör olduğunu düşünüyorum canelo ve Eubank gibi rakip seçip göz boyayan boksörlerin kaçtığı golovkinle 2 siklet yükselerek karşılaştı sakatlandı arkasına Spencenin karşısına çıktı yanlış kariyer planlamasının kurbanı oldu bir nevi ama 2 mağlubiyet aldı diye bu kadar gömülmeyide haketmiyor… Devamını oku »

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

kell brook errol spence maçındaki gibi mücadele etse yeter amır khanı yenmeye ..

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

lennox
+100

conan
Ziyaretçi
conan

Von programını ilk defa senden duyuyorum. Demekki kendini böyle gizliyorsun.

Big George
Üye
★★★★
Big George

+1.000.000

sertouch54
Üye
sertouch54

Amir Khan’ı 2 yıldır twitterdan takip ediyorum, sürekli boş işlerle uğraşıyor. Paylaşımları ve yazılarının çoğu boks ile alakalı değil. Canelo faciasından sonra kafa olarak bokstan çok uzak bir hayat sürdürdü. Kell Brook da iyi durumda değil, bana göre iyi bir boksör de değil ama bu maç olursa kaybedenlerin savaşı olur. İyi hazırlanma zamanı bulur ve kendini verirse favorim Amir Khan.

furkan genç
Üye
furkan genç

amir khan çok sevdiğim bir boksör herşeyden önce müslüman çok da yetenekli hızlı teknik hareketli bir boksör ancak çene inanılmaz zayıf gönlüm amir khandan yana ancak kell brook yener gibime geliyor çünkü daha sağlam ve güçlü yumruklara sahip

conan
Ziyaretçi
conan

müslüman olmasının sana ne yararı var? adamda her türlü pislik var. karısını evliyken aldatan bir hıyar o. müslüman olsun bizden olsun diyosun. hırsız da olsa, kötü adam da olsa bizden olsun. güzel kafaymış 😀

conan
Ziyaretçi
conan

işid teröristleri de müslüman. onları da seviyormusun?

conan
Ziyaretçi
conan

furkan emin ol, başka birisi de kel brook’u çok severim her şeyden önce hristiyan, diğeri de pacmani severim her şeyden önce budist deseydi onları da aynı şekilde eleştirirdim.

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

conan
pacman de bir hristiyandır 🙂
her pazar ailesiyle kiliseye gider…

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

anladım 🙂

conan
Ziyaretçi
conan

yaw salladım, pacmanin dinini bilmeden yazım. amacım insanları dinine göre değerlendirmenin yanlış olduğunu göstermekti.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

khan-brok maçı olursa becen brok çok zorlanmaz. maçı alır.

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

amir khan joshuaya olan hırsını kell brooktan çıkarır 🙂 şaka bi yana kell brook içinden geçer amir khanın .

sertouch54
Üye
sertouch54

Amir Khan, karısıyla ilgili durum için Joshua’dan özür diledi. Joshua da “özrün kabul edildi dostum” yazdı ve aralarındaki husumeti bitirdiler. Khan’ın karısı meğerse başkalarıyla aldatmış, Joshua’yla değil 🙂

HeadshooTR
Üye
HeadshooTR

birisinin kariyeri bitecek birisinin kariyeri kurtulacak tamamen hayatta kalma mücadelesi olacak bana kalırsa kesinlikle izlenecek bir maç olacak kan&ter dökülen bir maç olur.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Hep söylemişmdir, Khan’ın çenesi biraz sağlam olsaydı yenemeyeceği boksör olmazdı. O gerçekten çok kaliteli ve inanılmaz hızlı Bir boksör. Kell brook’u yener diye düşünüyorum. Khan bir şansı daha hak ediyor

Harun
Üye
★★★
Harun

maçın gidişatı çok belli. kell brook eğer gözünde bir aksilik yoksa amir khan’ın yumruklarından kesinlikle etkliyenmiycektir. brook durmadan üzerine gidicektir khan sabırsız bir boksör yumruk attığı sırada savunmasını açık bırakabiliyor. çenesi sağlam olmadığı için nakavt olma ihtimali çok yüksek. biraz daha sağlam çeneli olsaydı çok daha başarılı olurdu. brook’un yumruklarına 12 round dayanma ihtimali yok. tko veya ko ile biter.