Boks

Kell Brook’tan Errol Spence Mesajı!


spence-brook_5

Geçtiğimiz hafta sonu Leonard Bundu’yu nakavt ederek IBF’in 1 numarasına yerleşen ve şampiyon Kell Brook’un zorunlu kemer koruma rakibi statüsünü elde eden yarı orta sıkletin en önemli yükselen yıldızı Errol Spence Jr, maç sonunda hemen Brook’a meydan okumuş ve Golovkin maçından çekil hemen ringe çıkalım şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Bu sözlere cevap Kell Brook’tan geldi. Brook, 67 kiloda işinin bitmediğini, Golovkin maçından sonra kemerini korumak için tekrar yarı orta sıklete ineceğini, büyük maçlara çıkmak dışında bir hedefi olmadığını ve Errol Spence Jr ile de ringe çıkacağını belirtti.

Errol Spence Jr ise maçın en kısa sürede hayata geçmesini, eğer Brook kendisini oyalamaya çalışırsa IBF’ten kemeri boşa çıkarmasını talep edeceklerini ifade etti.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
10 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
5 yıl önce

brook böyle hirslanip iddialı konuştu usa spance junioru fena yamultur brook.

Yavuz Mercan
Yavuz Mercan
5 yıl önce

Spance jr nin bir yerleri kalkmış anlaşılan. Brook böyle bir maç olması halinde favoridir.

mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
5 yıl önce

Brook u bunun icin seviyorum. Adamda mangal gibi yurek ve demir gibi bilek var. Bu mac olur ve brook kazanir. Errol da boyunun olcusunu ogrenir.

imparator 81
imparator 81
5 yıl önce

Aynen gercekten yurekli bi boksör.simdi isim vermiyecem gereksiz tartismalar cikmasin diye ama su an bircok populer boksorden cok daha yurekli cikti.

Roman
Roman
5 yıl önce

Brook spence i yamultamaz yamulur. 8 baklavali çocuk alir kemeri ondan sonra brook 36-2 yle devam eder. Golovkine de nakavt olacak zaten.

Junkie
Junkie
5 yıl önce

bu karbonat erolu nedense bilgehan bey çok abartıyor bence bir kaç saglam maca cıksında ondan sonra karar verelim

Prorsum
Prorsum
5 yıl önce

Erroll spence’i beğeniyorum büyük potansiyel ama kell brook döğüştüğü diğer boksörlere benzemez sağlam dayak yer
Ayrıca bundu maçın da sağlam kırışamadığını düşünüyorum değil brook Porterla bile maç yapsa karizma fena çizilir

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
5 yıl önce

porteri küçümseyen onu nakavt edeceğini söyleyen thurman porter karşısında ne hallere düştüğünü gördük.o yüzde soanceyi herkesi yener ko eder gözüyle bakmayın.algieri ve bundu maçları bir ölcüt olmasın.algieri ve bundu kimi yenmiş algierinin bir tane torpilli şampiyonluk maçı var oda hakki bile değildi.

Prorsum
Prorsum
5 yıl önce

Katılıyorum david haye zaten welter bence şu an en kaliteli isimlerin olduğu siklet manny ve floyd’u saydığın zaman tam bir yıldızlar topluluğu adeta bir Los galacticos durumu var bu siklette olan maçları avuçlarım terliyerek bekliyorum

Prorsum
Prorsum
5 yıl önce

Ayrıca porter için bişey söylemek istiyorum adam da mangal gibi yürek var caneloyla maç yapmasını çok isterdim bence kendini geliştirip tekrar şampiyon olucak asla vazgeçmeyen kene gibi yapışan korkunç inatçı bir herif çok saygı duyuyorum çok

Başa dön tuşu