Boks

Klasikler Arasına Girebilecek Bir Maça Hazır Mısınız? Chris Eubank Jr vs Gary O’Sullivan!


CVuDCUTUwAAaFjI12 Aralık Londra boks gecesi Anthony Joshua vs Dillian Whyte maçı ile sınırlı değil.

90’ların en önemli boksörlerinden Chris Eubank’ın oğlu olan ve şu an Billy Joe Saunder’la birlikte Britanya’nın en iyi orta sıkleti olarak kabul edilen Chris Eubank Jr, Andy Lee ile birlikte İrlanda’nın en iyi orta sıkleti olarak gösterilen Gary “Spike” O’Sullivan’ın karşısına çıkıyor.

Bugüne kadar çıktığı 23 maçta 22 galibiyeti olan Gary ile 21 maçta 20 galibiyeti bulunan Eubank Jr’ın bugüne kadarki kariyerleri benzerlik gösteriyor.

%65 (Gary) ve %71(Chris) gibi yakın nakavt oranları olan her iki boksör de tek yenilgilerini Billy Joe Saunders’tan aldı.

935737_2273984alHer iki boksör de kariyerinde knock down olmadı ve her ikisi de sağlam yumruklara karşı dayanıklı çeneleriyle ün salmış durumda.

Uzun zamandır sosyal medya üzerinden atışan ve nihayet ringde karşılaşacak olan iki boksörün mücadelesinde ne kadar Eubank Jr favori de olsa, elimizdeki bütün veriler maçın rekabetçi geçeceği ve 12 round boyunca süren müthiş bir aksiyona sahne olacağına işaret ediyor.

Maç öncesi son derece iddialı konuşan iki boksörün bu maçı kazanmak için ringde her şeylerini ortaya koyacakları açık. Keza bu maçı kazanan boksör sadece yıllar süren rekabetin kazananı olmayacak, aynı zamanda 2016 içinde dünya şampiyonluk maçına çıkmak için çok büyük bir fırsat yakalayacak.

12 Aralık Cumartesi gecesi NTV Spor’dan yayınlanacak ve Bilgehan Demir’in anlatımıyla renklenecek boks gecesinde Chris Eubank Jr vs Gary O’Sullivan maçını kaçırmamalarını okurlarımıza özellikle tavsiye ediyoruz.

 


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu