Komaya Giren Adonis Stevenson Uyandı ve İlk İsteği Bakın Ne Oldu?


WBC’nin Hafif ağır sıklette dünya şampiyonu Adonis Stevenson, Ukraynalı Oleksandr Gvozdyk ile çıktığı ve önde götürdüğü son unvan koruma maçında 11. rauntta inanılmaz bir şekilde nakavt olmuştu.

41 yaşındaki Haiti asıllı Kanadalı Adonis Stevenson bu maçın ardından soyunma odasında fenalaşmış ve acilen hastaneye kaldırılmıştı. O günden sonra düne kadar uyanamayan Adonis ilk tepkilerini de vermeye başlamıştı.

İlk İsteği Bakın Ne Oldu?

İlk isteği ile ilgili açıklama kız arkadaşı Simone’den geldi. Öncelikle dua eden ve Adonis’in geri gelmesi için büyük çaba sarf eden herkese teşekkür eden Simone “Ne mutluki Adonis uyandı. Durumu iyiye gidiyor. Geri döneceği konusundaki umutlarımız çok yeşerdi” açıklamasında bulundu. Simone ayrıca Adonis’in ilk isteğinin müzik dinlemek istemesi olduğunu dile getirdi.

Süperman’e geçmiş olsun temmenilerimizi sunuyoruz. Acil şifalar diliyoruz!


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

6
Yorumlar

6 Comment threads
0 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Nihatucemil aslanSilverVolkanKTuaman Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Ali_lewis_tyson
Üye
★★★
Ali_lewis_tyson

Gecmis olsun bir bokssever olarak acil sifalar dilerim

Tuaman
Üye
★★★★★
Tuaman

Oh bee çok şükür. Adonis korkuttun bizi yav.

VolkanK
Üye
★★★
VolkanK

Allahtan rövanş istememiş

Silver
Üye
★★★
Silver

haberi okuyunca uyanir uyanmaz iskender kebap istemis sandim….gecmis olsun daha kariyeri bir boksore daha az zarar gorerek biraksaydi keske….

cemil aslan
Üye
★★
cemil aslan

Bu habere çok sevindim. Adonis’i en çok eleştirenlerdendim, hatta belki hakaret de ettim ve bundan utanıyorum, pişmanım. ama şu insanın güzelliğine bakın; kendine geldiğinde müzik dinlemek istiyor. İşte herşey bu kadar arkadaşlar. Adonis bir boksör ama herşeyden önce bir insan. Hatalarıyla sevaplarıyla bir insan. Bu haber bana herşeyden önce bunu söyledi. Adonis “Süpermen” Stevenson, seni seviyorum güzel insan, inşallah bir… Devamını oku »

Nihatu
Üye
Nihatu

Selam söyle o yar’e tarzı bir manşet…