Liam Smith’in Gözleri Aralık Ayında!


liam-smith-thompson (9)

Geçtiğimiz Cumartesi gecesi İngiltere’de WBO Dünya Süper Yarı Ortasıklet unvanının ortada olduğu müsabakada John Thompson ile karşılaşan Liam Smith, karşılaşmayı 7. roundda teknik nakavt ile kazanmış ve Smith ailesinin ilk dünya şampiyonu olarak ilan edilmişti.

WBO Dünya Süper Yarı Ortasıklet şampiyonu olan Liam Smith, ilk unvan koruma karşılaşmasına çıkmak için sabırsız bir şekilde bekliyor. Karşılaşmanın ardından bazı açıklamalarda bulunan Liam Smith, Aralık ayında bir unvan koruma maçına çıkmak istediğini ve bu karşılaşmanın Amerika’da olmasınıistediğii dile getirdi. Liam Smith şunları dile getirdi;

“Smith ailesine bu şerefi yaşattığım için çok mutluyum. Evet daha önce kardeşlerim çeşitli şampiyonluklar kazanmıştı fakat bu bir ilk. İlk kez bir dünya şampiyonluğu bu hanedanlığa merhaba dedi. Hedefim unvanıımı uzunca bir süre korumak olacak. İlk savunmamı ise Aralık ayında yapmak istiyorum. Rakip olarak ise şimdilik hiçbir fikrim yok. Son olarak bu karşılaşmanın Amerika’da olmasını istiyorum.”


Haberle ilgili başlıklar: , , , , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

1 Yorum - "Liam Smith’in Gözleri Aralık Ayında!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Roman Gonzalez
Ziyaretçi
Roman Gonzalez

Callum smithde sağlam smith kardeşler 🙂