Boks

MayPac 2 Tekrar Gündemde!

FloydMayweather_MannyPacquiao_030515

Showtime Sports başkanı ve aynı zamanda genel müdürü olan Stephen Espinoza, Floyd Mayweather ve Manny Pacquiao karşılaşmasının rövanşı konusunu tekrar gündeme getirdi.

2 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirilen Asrın Maçı, milyon dolarlar kazandırmış ve tüm dünyada büyük ses getirmişti. Karşılaşmayı 12 roundun sonunda ise Floyd Mayweather kazanmıştı.

Floyd Mayweather, Eylül ayında son bir kez maça çıkıp kariyerini sonlandıracağını açıklarken, Manny Pacquiao ise 2016’ya kadar omzundaki sakatlığından dolayı hiçbir karşılaşmaya çıkamayacağını açıklamıştı.

Showtime Sports başkanı ve aynı zamanda genel müdürü olan Stephen Espinoza ise ikilinin 2016 yılı içerisinde tekrar karşılaşması gerektiğini gündeme getirdi. Espinoza, eğer bu karşılaşma olursa yine tüm dünyada büyük yankı uyandıracağını dile getirdi. Stephen Espinoza şu açıklamalarda bulundu…

“Bence bu karşılaşma tekrar olmalı. Bu karşılaşma hakkında her iki taraf ile konuşan bir sürü insan var. Omzundaki sakatlığın ardından Manny Pacquiao’ya bir rakip önerilecek olursa bu kişi Floyd Mayweather olmalı. Tabii ki bu karşılaşma hayranların da isteğine bağlı.”

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
6 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
roberto duran
roberto duran
7 yıl önce

gerek yok. espinoza yine cok para getirecegini dusunuyor olmali ama artik hickimse tekrar o dovuse para vermez. ve floyd tekrar alir

bekir paşaoğlu
7 yıl önce

Muhammed ali teknik ve çok farklı sitiliyle boksa farklı şeyler katan şampiyonluk öyküsü Müslüman olması savaşa gitmemesi kaybettiği ünva nını geri alması amerikada zencilerin dışlandığı zaman şampiyonluğu onu farklı kılıyor.

Abdullah
Abdullah
7 yıl önce

Sayın Duran size katılıyorum :))

Soner
Soner
7 yıl önce

bence de gerek yok. floydun karşısına golovkin çıkmalı. ve ardından floyd için boksa veda günleri başlar.

yavuz
yavuz
7 yıl önce

Floyd gibi korkak birinin tekrardan maca cıkacagını hic zannetmiyorum cıksa da zaten hakemler felan hep floyda calıstıgı icin yine o kazanacaktır.

yawsef
yawsef
7 yıl önce

bu saatten sonra olmaz, geçti artık. Glovkin çok sert dövüşüyor ama savunması iyi değil, çenesine güveniyor cesur ama floyd dan çok yumruk alır puan ile kaybedebilir

Başa dön tuşu
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.