Boks

Mike Tyson’dan Açıklama Geldi! Tyson – Holyfield III, Tekrar Gündemde!

Dört kez ağır sıklet şampiyonu olan 58 yaşındaki Evander Holyfield (44-10-2), 54 yaşındaki Mike Tyson (50-6-0) ile üçüncü kez karşılaşmak için görüşmelerin sürdüğü, boks dünyasının gündemindeydi. Evander Holyfield, Mike Tyson ile üçüncü maçı yapacaklarını ve yakın zamanda maç tarihinin duyurulacağını dair açıklama yapmıştı. Bir kaç gün önce Mike Tyson, podcast programında Mayıs sonunda ringe geri döneceğini açıklamıştı fakat Tyson’ın rakibi henüz resmi olarak açıklanmamıştı.

Mike Tyson'dan Açıklama Geldi! Tyson - Holyfield III, Tekrar Gündemde!

Mike Tyson, Holyfield ile Mayıs ayında üçüncü bir maçı onayladığına dair açıklama yapmasıyla beraber; Holyfield ekibinin son iddialarıyla çelişti.

Pazartesi günü, Evander Holyfield’ın menajeri Kris Lawrence, Mike Tyson’ın maç teklifini reddettiğini iddia etmişti.

Mike Tyson'dan Açıklama Geldi! Tyson - Holyfield III, Tekrar Gündemde!

Evander Holyfield ekibinin üyeleri, Mike Tyson’ın 29 Mayıs’ta Miami’deki Hard Rock Stadyumu’nda Holyfield ile maç yapmak için en az 25 milyon dolarlık bir teklifi reddettiğini açıklamıştı.

Holyfield’ın ekibinden Kris Lawrence: “Bunun bir anlaşma olduğunu düşündük ancak Tyson’ın çalışanları, tüm teklifleri reddettiğinde hızlıca bitti. Başından beri iyi niyetle müzakere ediyorduk ve sonunda zamanımızı boşa harcadık.” demişti.

Mike Tyson'dan Açıklama Geldi! Tyson - Holyfield III, Tekrar Gündemde!

Mike Tyson, yaptığı bir sohbet yayınında Lawrence’ın iddialarıyla çelişti. Mike Tyson yaptığı açıklamada, “Tek yapmamız gereken bazı evrak işlerini halletmek.” dedi.

Mike Tyson: “Herkesin şunu bilmesini istiyorum; Evander Holyfield ile benim aramda olan maç, yapılacak. Hiçbir sıkıntı yok. Evander Holyfield’ın alçakgönüllü bir insan olduğunu biliyorum. Kendisini Tanrı’ya adayan bir adam olduğunu söylüyor. Ben ise Tanrı’nın adamıyım. Ben 29 Mayıs’ta başarılı olacağım.”

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.