Boks

NFL Yıldızı, Mayweather – Paul Gecesinin Alt Maçlarında Ringe Çıkacak!


Floyd Mayweather, sıradaki maçı için 22 milyondan fazla abonesi bulunan ünlü YouTuber Logan Paul ile 6 Haziran’da Miami’de bulunan Hard Rock Staydumu’nda boks maçı yapacak. Mayweather – Paul gecesinin alt maçlardan bazıları açıklanmıştı.

Jean Pascal ile Badou Jack‘in rövanş maçı yapacağı açıklanmıştı. İkili, yılın son mega boks gecesi olan 28 Aralık 2019 tarihinde ABD’nin Atlanta şehrinde kozlarını paylaşmıştı. O gecede Jean Pascal, Badou Jack’i puanlarla (114-112 x2, 112-114) mağlup etmişti. Alt maçlardan bir diğeri ise; Jarrett Hurd (24-1-0) – Luis Arias (18-2-1)  karşılaşması olacağı bildirilmişti.

Alt maçlar aktarılmaya devam ediliyor. Son gelişme olarak; 6 kez NFL Pro Bowler, 4 kez de All-Pro takımına seçilen, 2011’de CNBC “Sosyal Medyadaki En Etkili Sporcular” listesinde bir numara olan ve New England Patriots, Miami Dolphins gibi NFL kulüplerinde forma terletmiş korumalı futbol (Amerikan futbol) sporcusu Chad Johnson‘da Mayweather-Paul gecesinin alt maçlarında ringe çıkacağı açıklandı. Chad Johnson, şu an 43 yaşında ve boks yapmak için adeta can atıyor. Chad Johnson’ın rakibi henüz belli değil fakat; ESPN, Chad Johnson’ın rakibinin boksör bir rakip yerine ünlü biri veya bir atletle karşı maça çıkacağını bildirdi. Aktarılan bilgilere göre; Chad Johnson, 4 ya da 6 rauntluk bir maça çıkacak.


0 0 vote
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu