Pacquiao Bradley Gecesi İçin Yenilgisiz Türk Boksöre Teklif Geldi! Rakibi Tam Bir Nakavt Canavarı!


deniz-ilbay

Almanya adına ringe çıkan yükselen yarı orta sıklet yıldızlarımızdan Deniz İlbay’ın 9 Nisan’da Las Vegas’ta düzenlenecek olan Manny Pacquiao vs Tim Bradley gecesinin alt maçlarında ringe çıkması için teklif yapıldığı bildirildi.

Dünyanın boks mabedi olarak nitelenen MGM Grand Garden Arena’da gerçekleşecek dev organizasyon; Arthur Abraham vs Gilberto Ramirez (WBO Dünya Süper Orta Sıklet Şampiyonluk Maçı) ve Oscar Valdez vs Evgeny Gradovich (WBO NABO Tüy Sıklet Şampiyonluk Maçı) gibi son derece önemli karşılaşmalara da sahne olacak.

Gecede ringe çıkması beklenen Deniz’in kariyerinde çıktığı 15 maçta 15 galibiyeti bulunuyor. Yenilgisiz boksörümüz aynı zamanda IBF‘in bu sıkletteki gençler şampiyonu konumunda.

Geçtiğimiz günlerde En Önemli 10 Aktif Türk Profesyonel Boksör haberimizde de yer verdiğimiz Deniz’in, bu maçta rakibi olarak düşünülen isim ise geleceğin dünya şampiyonu adayları arasında adı sıkça telaffuz edilen Litvanyalı nakavt canavarı Egidijus Kavaliauskas olacak.

kavaliuskas

Çıktığı 12 maçta 12 galibiyeti bulunan ve bu maçların (ilki) hariç tamamını nakavtla kazanan Kavaliauskas, yarı orta sıkletin geleceği olarak görülen son derece tehlikeli bir isim.

Litvanyalı boksörün menajeri Egis Klimas, 9 Nisan’daki gece için düşündükleri ismin Deniz İlbay olduğunu açıklarken, amaçlarının Egidijus’u 1 yıl içinde dünya şampiyonu yapmak olduğunu ifade etti.

Maçla ilgili detayların bu ay içinde netleşmesi ve kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

4 Yorum - "Pacquiao Bradley Gecesi İçin Yenilgisiz Türk Boksöre Teklif Geldi! Rakibi Tam Bir Nakavt Canavarı!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Anthony joshua
Ziyaretçi
Anthony joshua

Dünyanın gelmiş geçmiş en kaliteli 10 boksorunden birisi Pacman in son maçı bu maç izlenmeZmi ve Arthur Abraham da var en sabizslandigim gecelerden biri

Anthony joshua
Ziyaretçi
Anthony joshua

Pacman in başarılarını bilmieyenler için 8 ayrı sikeltte dünya şampiyonu Ricky gittin cotton Shane mosley Margarita Oscar dela hoya erik Morales Marquez daha bunun gibi rakipleri devriimis birisi ve 2012 yılına kadar boxrex gibi haber kanallarinin en iyi dovuscu olarak kabul ediliyordu

fatih genel
Ziyaretçi
fatih genel

pacman için dediklerinize katılıyorum,Peki sonra ne oldu birde onu söyleyin

cengaver bey
Ziyaretçi
cengaver bey

floyd tokatladı.