Püsküllü Bela Gervonta Davis Kısa Kesti!


Bu sabah ABD’de gerçekleştirilen mücadele Gervonta Davis’in memleketi Baltimore’de yapıldı. Royal Farms Arena’da ringe çıkan yenilgisiz şampiyon Gervonta Davis, Panamalı Ricardo Nunez’i 2. rauntta nakavt etti.

WBA süper tüy sıklet unvan maçında şampiyonluk kemerini koruyan Davis 22. galibiyetini ve 21. nakavtını elde etti…

Gamboa Fırtınası Devam Etti

Bir başka süper star Kübalı olimpiyat ve dünya şampiyonu Yuriorkis Gamboa da aynı gece ringe çıkanlar arasındaydı. Gamboa da Roman Martniez’i 2. rauntta nakavt ederek 29. galibiyetine imza attı. Gamboa 2017 Kasım’ından sonra 2. maçını yaptı ve geri dönüşü etkileyici oldu.

Şimdi sıra Gamboa vs Gervonta Davis maçında diyenlerin sayısı hiç de az değil. Karşılaşma sonrasında Gamboa, Davis’i istediğini açıkça ifade etti.


7
Yorumlar

3 Comment threads
4 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Conan☪Samsunlu☪sedyeci_hallağaAhmet Kurt Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Patlak Wilder
Üye
★★★★
Patlak Wilder

Gamboanın dawise karşı şansı yok 2017den beri maç yapma çık gel 2 sene sonra önemsiz patatesle dövüşüp yen sonra süper stara kafa tut dininiz imanınız para karınızı verirsiniz para için 1 milyon dolar alıp emekli olacak aklı sıra onursuz it onurun olsa adam gibi maç yaparsın forma girersin hemen altın yumurtlayan tavuğun başına üşüşmezsiniz

anti_poşetking
Üye
★★★★★
anti_poşetking

gerwontay seni top eder gambuğa

Patlak Wilder
Üye
★★★★
Patlak Wilder

+∞ abi

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

yalnız gervonta nın her maçını 2-3 raundda bitirmesi pek iyi bir şey değil. önemli bir rakibini nakavt edemezse ve maç uzarsa sıkıntı yaşayabilir. doğal olarak 24 yaşında fişek gibi delikanlı diyebilirsiniz ama 2 yıldır 3 raunddan fazla dövüşmedi bu adam. kondisyonu iyi, dayanıklı bir rakibe karşı maçı uzarsa zorluk yaşayabilir. antrenman amaçlı 8-9 raundluk maçlarda yapmalı bence.

Patlak Wilder
Üye
★★★★
Patlak Wilder

Aha ben şimdi yazmaya geliyodum sen yazmışsın usta loma bunun içinden geçer