Boks

Püsküllü Bela Gervonta Davis Kısa Kesti!


Bu sabah ABD’de gerçekleştirilen mücadele Gervonta Davis’in memleketi Baltimore’de yapıldı. Royal Farms Arena’da ringe çıkan yenilgisiz şampiyon Gervonta Davis, Panamalı Ricardo Nunez’i 2. rauntta nakavt etti.

WBA süper tüy sıklet unvan maçında şampiyonluk kemerini koruyan Davis 22. galibiyetini ve 21. nakavtını elde etti…

Gamboa Fırtınası Devam Etti

Bir başka süper star Kübalı olimpiyat ve dünya şampiyonu Yuriorkis Gamboa da aynı gece ringe çıkanlar arasındaydı. Gamboa da Roman Martniez’i 2. rauntta nakavt ederek 29. galibiyetine imza attı. Gamboa 2017 Kasım’ından sonra 2. maçını yaptı ve geri dönüşü etkileyici oldu.

Şimdi sıra Gamboa vs Gervonta Davis maçında diyenlerin sayısı hiç de az değil. Karşılaşma sonrasında Gamboa, Davis’i istediğini açıkça ifade etti.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
7 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
SAMSUNLU
SAMSUNLU
2 yıl önce

Gamboanın dawise karşı şansı yok 2017den beri maç yapma çık gel 2 sene sonra önemsiz patatesle dövüşüp yen sonra süper stara kafa tut dininiz imanınız para karınızı verirsiniz para için 1 milyon dolar alıp emekli olacak aklı sıra onursuz it onurun olsa adam gibi maç yaparsın forma girersin hemen altın yumurtlayan tavuğun başına üşüşmezsiniz

sedyeci_hallağa
sedyeci_hallağa
2 yıl önce

gerwontay seni top eder gambuğa

SAMSUNLU
SAMSUNLU
2 yıl önce

+∞ abi

sedyeci_hallağa
sedyeci_hallağa
2 yıl önce
Reply to  SAMSUNLU

eyvallah selmanim abisinin gulu

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
2 yıl önce

yalnız gervonta nın her maçını 2-3 raundda bitirmesi pek iyi bir şey değil. önemli bir rakibini nakavt edemezse ve maç uzarsa sıkıntı yaşayabilir. doğal olarak 24 yaşında fişek gibi delikanlı diyebilirsiniz ama 2 yıldır 3 raunddan fazla dövüşmedi bu adam. kondisyonu iyi, dayanıklı bir rakibe karşı maçı uzarsa zorluk yaşayabilir. antrenman amaçlı 8-9 raundluk maçlarda yapmalı bence.

SAMSUNLU
SAMSUNLU
2 yıl önce
Reply to  Arsenik Cemal

Aha ben şimdi yazmaya geliyodum sen yazmışsın usta loma bunun içinden geçer

Conan
Conan
2 yıl önce
Reply to  SAMSUNLU

yavaş geçsin. Loma hayatında Gervonta gibi sert bir boksörle maç yaptı mı? yediği ilk sert yumrukta kendisini yerde bulacaktır.

Başa dön tuşu