BoksFight TV

(VIDEO) Bilgehan Demir Olimpiyatları ve Milli Takımımızı Değerlendirdi


Rio Olimpiyatları geride kaldı. Türkiye adına ringe çıkan boksörlerimiz madalyaya ulaşamadı. Bilgehan Demir NTV Spor’da yayınlanan İlk Raunt programında olimpiyatları ve Boks Milli Takımımızı böyle değerlendirdi:


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
7 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
boks dehası
boks dehası
5 yıl önce

bilgehan demir hangi vasıfla değerlendirme yapabiliyor. benim gibi bir boks dehası dururken bilgehan demir i ntv spor da yorumcu yapmaları can sıkıcı. ben yurt dışında 24 tane maç yorumladım. boksu bir sanat olarak görüyorum, 2 yaşından beri boks izliyorum. boks uğruna çok kadın terk ettim çünkü sevgililerimle ilgilenmek yerine boks maçları izliyordum. benim gibi bir boks virtüözüne yapılan bu saygısızlığı… Devamını oku »

Murphy Lee
Murphy Lee
5 yıl önce

fransa,azerbaycan gibi ülkeler kübalı antrenörlerle çalışıyor.bizim maaşı alıp yan gelen 90’lı yıllarda kafası kalmış hocalar defedilsin.

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
5 yıl önce

golovkin-brook maçına brook golovkini dayaktan komaya sokar derse şasirmayalim.yaptigin boks maçları yorumlari minikler turnuvası olsa gerek .

GOLOVKİNG
GOLOVKİNG
5 yıl önce
Reply to  DAVİD HAYE

+1 😀 😀

Bankacı
Bankacı
5 yıl önce

Artık her türlü imkanımız var.salonumuz paramız idarecimiz her türlü alet edevat zaman vs. Ne isterseniz var.peki sonuç:toplamda 8 madalya tek altın-o da son gün-.4 yilin özeti.peki niye böyle.herseyin parayla imkanla çözüleceğini zannediyoruz.onlar sadece şartları esitlemekle alakalı bir durumdur. Eksik olan ne Önce vatan ve bayrak sevgisi milleti onurlandırma ve bu işi para için değil kendine ve bu kadar harcanan emeğe… Devamını oku »

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
5 yıl önce

Türk boksörler kusura bakmasın ama genelimiz nadir ünalin boks macini izlemiştir.nadir Ünal resmen ringde boks haricinde herşey yaptı.rakibi kübali hayatının en kolay maçını çıkardı.nadir ünalin o maçta puan aldığından şüphe duyar insan.rakibi istediği zaman vurdu istediği zaman köşeye geçerek gelmesini bekleyip geldikçe vurup vurup yolladı.iste bu Türk boksunun geldiği noktayı gösteriyor.

Uğur mehmet birdoğan
Uğur mehmet birdoğan
5 yıl önce

cok güzel çıkarımlar yapmış . bütün acı gerçekleri söylemiş… genelde bizde birşeylere ilginin büyümesi için bu şartların içinden gecmiş ama yine dünya seviyesinde başarı yakalamış bir adam çıkması gerekiyor . ozaman “aaa yapıbiliyormusuz neden daha iyileride cıkmasın..” diyerek biraz üstüne düşüyoruz . bu nedenle önce bir mucize gelmesini beklememiz gerekiyor .

Başa dön tuşu