(VIDEO) Bilgehan Demir Olimpiyatları ve Milli Takımımızı Değerlendirdi


Rio Olimpiyatları geride kaldı. Türkiye adına ringe çıkan boksörlerimiz madalyaya ulaşamadı. Bilgehan Demir NTV Spor’da yayınlanan İlk Raunt programında olimpiyatları ve Boks Milli Takımımızı böyle değerlendirdi:


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

10 Yorum - "(VIDEO) Bilgehan Demir Olimpiyatları ve Milli Takımımızı Değerlendirdi"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
boks dehası
Üye
boks dehası
bilgehan demir hangi vasıfla değerlendirme yapabiliyor. benim gibi bir boks dehası dururken bilgehan demir i ntv spor da yorumcu yapmaları can sıkıcı. ben yurt dışında 24 tane maç yorumladım. boksu bir sanat olarak görüyorum, 2 yaşından beri boks izliyorum. boks uğruna çok kadın terk ettim çünkü sevgililerimle ilgilenmek yerine boks maçları izliyordum. benim gibi bir boks virtüözüne yapılan bu saygısızlığı… Devamını oku »
Murphy Lee
Ziyaretçi
Murphy Lee

fransa,azerbaycan gibi ülkeler kübalı antrenörlerle çalışıyor.bizim maaşı alıp yan gelen 90’lı yıllarda kafası kalmış hocalar defedilsin.

DAVİD HAYE
Ziyaretçi
DAVİD HAYE

golovkin-brook maçına brook golovkini dayaktan komaya sokar derse şasirmayalim.yaptigin boks maçları yorumlari minikler turnuvası olsa gerek .

GOLOVKİNG
Ziyaretçi
GOLOVKİNG

+1 😀 😀

Murat Koc
Üye
Murat Koc
Ağzına sağlık bilgehan bey bizler nekadar elestirsekte ekran önünde olmadigimizdan hicbirsey ifade etmiyor sizin gibi böyle ekran önünde olan kişilerin bu insanlardan hesap sorması gerek.soyleye soyleye dilimizde tüy bitti nezaman bu milli takımın başına modern boksu bilen kişiler gelecek. Bu ekip bilmiyor arkadaş tesadüfen dahi 1madalya gelmiyor o derece berbatiz.basarisizlikta istikrarlı olmak isteniyorsa yeterince oldular.kaç defa yazdım getirsinler selçuk aydını… Devamını oku »
Bankacı
Ziyaretçi
Bankacı
Artık her türlü imkanımız var.salonumuz paramız idarecimiz her türlü alet edevat zaman vs. Ne isterseniz var.peki sonuç:toplamda 8 madalya tek altın-o da son gün-.4 yilin özeti.peki niye böyle.herseyin parayla imkanla çözüleceğini zannediyoruz.onlar sadece şartları esitlemekle alakalı bir durumdur. Eksik olan ne Önce vatan ve bayrak sevgisi milleti onurlandırma ve bu işi para için değil kendine ve bu kadar harcanan emeğe… Devamını oku »
DAVİD HAYE
Ziyaretçi
DAVİD HAYE

Türk boksörler kusura bakmasın ama genelimiz nadir ünalin boks macini izlemiştir.nadir Ünal resmen ringde boks haricinde herşey yaptı.rakibi kübali hayatının en kolay maçını çıkardı.nadir ünalin o maçta puan aldığından şüphe duyar insan.rakibi istediği zaman vurdu istediği zaman köşeye geçerek gelmesini bekleyip geldikçe vurup vurup yolladı.iste bu Türk boksunun geldiği noktayı gösteriyor.

Murat Koc
Üye
Murat Koc
Ben o maçı izlerken kahroldum resmen adamin umrunda değildi. İyi rakip geldiğinde kendini kanıtlamak için daha çok ugrasmak gerek ama bizimki şu maç bitsinde ben 15gun rioda beleş tatil yapayim der gibiydi.hakikatende kubali ilerde yaslaninca bir gazeteci enkolay kazandığınız maç hangisiydi diye sorduğunda mehmet nadir maciydi diye cevap verecektir.ilerde çocuğumu boksor yapacam.bu ülkede birsey yapmadan para kazanmak ve devlet memuru… Devamını oku »
Uğur mehmet birdoğan
Üye
Uğur mehmet birdoğan

cok güzel çıkarımlar yapmış . bütün acı gerçekleri söylemiş… genelde bizde birşeylere ilginin büyümesi için bu şartların içinden gecmiş ama yine dünya seviyesinde başarı yakalamış bir adam çıkması gerekiyor . ozaman “aaa yapıbiliyormusuz neden daha iyileride cıkmasın..” diyerek biraz üstüne düşüyoruz . bu nedenle önce bir mucize gelmesini beklememiz gerekiyor .