(VIDEO) Brook vs Spence Bu Cumartesi Canlı Yayınla TV8,5’ta! Bu Maç Kaçar Mı? İzle Karar Ver…


27mayis-kapak

İngiliz şampiyon Kell Brook (36-1, 25 KO) ve namağlup Amerikalı rakibi Errol Spence Jr (21-0, 18 KO), bu cumartesi İngiltere’den canlı yayınla TV8,5 ekranlarında IBF yarı orta sıklet unvanı için ringe çıkıyor. 

Şampiyon Brook olsa da, istatistik şirketlerinin favorisi az farkla da olsa Errol Spence Jr. Hem sol menüden anketimize katılın, hem de tanıtım klibini izleyip karar verin, bu maç kaçar mı?

02:07

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

16 Yorum - "(VIDEO) Brook vs Spence Bu Cumartesi Canlı Yayınla TV8,5’ta! Bu Maç Kaçar Mı? İzle Karar Ver…"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

Ben brook maçı alır diye tahmin ediyorum. yalınız maç puan ile mi biter yoksa maçtan ko mu çıkar kestiremiyorum.

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

bence iki boksörde birbirini ko edebilir. fakat puanlamaya kalırsa şahsi fikrim açık ara kell brook favoridir. maçı az bir farkla kaybetse bile kendisine verirler. kaldı ki ben 12 raund sonunda spence in brook u maç içerisinde down etmediği sürece üstün tamamlayacağını sanmıyorum. spence kesinlikle ko etmeli.

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt
brook güzel kontralar ve müthiş aparkatlar vurabiliyor. aparkatlarıyla pek çok rakibini down etti, salladı. golovkine vurduğu aparkatı hepimiz biliyoruz zaten. spence in çenesi o aparkata dayanabilir mi? merak konusu. sağ direkleri de çok güçlü. shawn porter gibi beton çeneli adamı yumruklarıyla sallamış bir boksörden bahsediyoruz. ayrıca çenesi de çok sağlam. brook un golovkinden aldığı o net darbeleri jacobs alsa ko olurdu. kaçarak dövüştüğü için golovkinden power punch lar yemedi. 12 raund dövüşmesi sizi yanıltmasın. brook gerçektende hem çok sağlam çeneli hemde çok dayanıklı bir boksör. yumruk gücü de tekniği de var. spence olurda bu methiyeler düzdüğüm brook u ezerek yenerse… Devamını oku »
Harun
Üye
Harun

Brook hakkında söylediklerinin aynısını bende düşünüyorum. eklemek istediğim brookun maçta aldığı darbelerin galiba hepsi kafasınaydı yıkılmadı bu da inanılmaz dayanıklı olduğunu gösteriyor. 72 kg da golovkinden yediği yumruklarla yıkılmıyorsa 66,7 kg da spence jr’nin yumruklarıyla yıkılacağını hiç düşünmüyorum. yıkılırsa dediğin gibi kıyametler kopar. ggg’den çenesine aldığı ilk sol kroşede sallandı. spence jr ggg gibi sallayamaz ama çenesine çalışırsa ilerleyen roundlara doğru yıkabilir.

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

golovkin ile dövüştüğünde kendisi de golovkinde 72 kg ydi. peki bu siklette? rakibi hafif evet ama kendisi de hafif. kısacası ortada çok bir farkın olduğu da söylenemez. ama golovkinden ve bir üst sikletten yumruk alarak bu hissi yaşamış olduğu da kesin. spence belki golovkin kadar güçlü vuramaz ama patlayıcılığı olan bir boksör. çeneden bulursa yıkabilir.

Harun
Üye
Harun

favorim brook benimde

Big George
Üye
Big George

Aynı maçın on tane haberini yapmaya ne gerek var? Aktüel başlıkları takip edemiyoruz bu tarz spam haberler yüzünden.

Junkie
Üye
Junkie

Karbonat erol un nakavt etmekten baska caresi yok zira ingilizler evinde puanla kemeri vermezler bunu bilen karbonat atak dovuscektir ama karsisindada muthis kontralari sol direkleri olan bi adam var isi zor karbonatin

Kızılderelı
Üye
Kızılderelı

bROOK NAKAVTLAR
PORTER GİBİ ADAMI YENMEK KOLAY İŞ DEĞİL
BUNDAN SONRA THURMAN DA YENECEKTİR PORTER TABİ DAHA ÖNCE PORTER THURMANI YENMEZSE

lenolewis
Üye
lenolewis

Thurmanı bu siklete yenebilecek bi boksör yok bana göre . Crawford siklet yükseltip gelirse belki yenebilir thurmanı

Prorsum
Üye
Prorsum
Bu thurman dany garcia maçını kazandıktan sonra baya prim yaptı en azından bu sitede öyle görüyorum. Birden thurman fotolu kullanıcılar ve her haberin altına mutlaka thurman hakkında yazan arkadaşlar türedi; evet thurman elit bir boksör garcia maçını da hakkıyla kazandı bu popülerlik hakkıdır eyv lakin garcia zaten bu maçta bana göre tekniğinden ziyade sıze ve güç olarak favoriydi çünkü zaten hiçbir zaman hızı tekniği yada diğer boks yetenekleri konusunda iddialı bir dövüşçü olmadı welter siklet şampiyonlarının zayıf halkasıydı ben thurman’ı o müthiş kroşelerinden biriyle knockout edebileceğini düşünmüştüm ama yanılmışım.Tabii şimdi ekmeğini yiyor ama brook gibi komple bir boķsöre karşı hiç… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

garcia nın thurmandan güçlü olduğunu iddia edenleri hiçbir zaman anlayamamışımdır. neye göre garcia daha güçlü? neyse hemen geçelim diğer konuya. thurman garcia maçı öncesi de popülerdi ve hiçbir zaman gereğinden fazla şişirilmedi. mesela bana göre sikletin en iyisi thurman.

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Thurman o çelikten çene ile biraz zor ko olur kardeş boşa bekleme.

Ayrıca insanlar sevdiği boksörleri profil resmine koyar, bunda bir sakınca olmasa gerek…

Prorsum
Üye
Prorsum

Sıze işte ahmet başka ne olabilir maçın hız ve kıvraklık olarak favorisi thurmandı yani puana kalırsa thurman alır ama bir ko çıkacaksa bu garciadan gelir diye genel bir görüş vardı senin o zamanda katılmadığın ayrıca
“yeni floyd bu thurman” tarzı yorumlar ve garcia maçı sonrası gelen ppler falan popülerliğini artırdığını göstermiyor mu? yani eyv benim için thurman tektir falan anlarım ama işte bunlar hep garcia sonrası (Garcia maçında thurman’ı favori gördüğünü hatırlıyorum ama sikletin bir numarası olarak gördüğünü bilmiyordum)

lenolewis
Üye
lenolewis

Thurman hız ve teknik olarak sikletin 1 numarası bence . Çok teknik bir boksör ve savunmasıda mükemmel ben kell brookla değil olursa şartlar crawfordla olan maçını en çok merak ediyorum olursa tabi

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

+1