BoksBoks VideoFight TV

(VIDEO) Brook vs Spence Bu Cumartesi Canlı Yayınla TV8,5’ta! Bu Maç Kaçar Mı? İzle Karar Ver…


27mayis-kapak

İngiliz şampiyon Kell Brook (36-1, 25 KO) ve namağlup Amerikalı rakibi Errol Spence Jr (21-0, 18 KO), bu cumartesi İngiltere’den canlı yayınla TV8,5 ekranlarında IBF yarı orta sıklet unvanı için ringe çıkıyor. 

Şampiyon Brook olsa da, istatistik şirketlerinin favorisi az farkla da olsa Errol Spence Jr. Hem sol menüden anketimize katılın, hem de tanıtım klibini izleyip karar verin, bu maç kaçar mı?

02:07

  0 0 vote
  Article Rating

  Fight Club

  For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

  İlgili Makaleler

  Abone ol
  Bildir
  16 Yorum
  En Eskiler
  En Yeniler En Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Abdullah yılmaz
  Abdullah yılmaz
  4 yıl önce

  Ben brook maçı alır diye tahmin ediyorum. yalınız maç puan ile mi biter yoksa maçtan ko mu çıkar kestiremiyorum.

  Arsenik Cemal
  Arsenik Cemal
  4 yıl önce

  bence iki boksörde birbirini ko edebilir. fakat puanlamaya kalırsa şahsi fikrim açık ara kell brook favoridir. maçı az bir farkla kaybetse bile kendisine verirler. kaldı ki ben 12 raund sonunda spence in brook u maç içerisinde down etmediği sürece üstün tamamlayacağını sanmıyorum. spence kesinlikle ko etmeli.

  Arsenik Cemal
  Arsenik Cemal
  4 yıl önce

  brook güzel kontralar ve müthiş aparkatlar vurabiliyor. aparkatlarıyla pek çok rakibini down etti, salladı. golovkine vurduğu aparkatı hepimiz biliyoruz zaten. spence in çenesi o aparkata dayanabilir mi? merak konusu. sağ direkleri de çok güçlü. shawn porter gibi beton çeneli adamı yumruklarıyla sallamış bir boksörden bahsediyoruz. ayrıca çenesi de çok sağlam. brook un golovkinden aldığı o net darbeleri jacobs alsa ko… Devamını oku »

  Ferciouss
  Ferciouss
  4 yıl önce
  Reply to  Arsenik Cemal

  Brook hakkında söylediklerinin aynısını bende düşünüyorum. eklemek istediğim brookun maçta aldığı darbelerin galiba hepsi kafasınaydı yıkılmadı bu da inanılmaz dayanıklı olduğunu gösteriyor. 72 kg da golovkinden yediği yumruklarla yıkılmıyorsa 66,7 kg da spence jr’nin yumruklarıyla yıkılacağını hiç düşünmüyorum. yıkılırsa dediğin gibi kıyametler kopar. ggg’den çenesine aldığı ilk sol kroşede sallandı. spence jr ggg gibi sallayamaz ama çenesine çalışırsa ilerleyen roundlara… Devamını oku »

  Arsenik Cemal
  Arsenik Cemal
  4 yıl önce
  Reply to  Ferciouss

  golovkin ile dövüştüğünde kendisi de golovkinde 72 kg ydi. peki bu siklette? rakibi hafif evet ama kendisi de hafif. kısacası ortada çok bir farkın olduğu da söylenemez. ama golovkinden ve bir üst sikletten yumruk alarak bu hissi yaşamış olduğu da kesin. spence belki golovkin kadar güçlü vuramaz ama patlayıcılığı olan bir boksör. çeneden bulursa yıkabilir.

  Ferciouss
  Ferciouss
  4 yıl önce
  Reply to  Arsenik Cemal

  favorim brook benimde

  Luis Ortiz
  Luis Ortiz
  4 yıl önce

  Aynı maçın on tane haberini yapmaya ne gerek var? Aktüel başlıkları takip edemiyoruz bu tarz spam haberler yüzünden.

  Junkie
  Junkie
  4 yıl önce

  Karbonat erol un nakavt etmekten baska caresi yok zira ingilizler evinde puanla kemeri vermezler bunu bilen karbonat atak dovuscektir ama karsisindada muthis kontralari sol direkleri olan bi adam var isi zor karbonatin

  Ziyaretci
  Ziyaretci
  4 yıl önce

  bROOK NAKAVTLAR
  PORTER GİBİ ADAMI YENMEK KOLAY İŞ DEĞİL
  BUNDAN SONRA THURMAN DA YENECEKTİR PORTER TABİ DAHA ÖNCE PORTER THURMANI YENMEZSE

  lenolewis
  lenolewis
  4 yıl önce

  Thurmanı bu siklete yenebilecek bi boksör yok bana göre . Crawford siklet yükseltip gelirse belki yenebilir thurmanı

  Prorsum
  Prorsum
  4 yıl önce

  Bu thurman dany garcia maçını kazandıktan sonra baya prim yaptı en azından bu sitede öyle görüyorum. Birden thurman fotolu kullanıcılar ve her haberin altına mutlaka thurman hakkında yazan arkadaşlar türedi; evet thurman elit bir boksör garcia maçını da hakkıyla kazandı bu popülerlik hakkıdır eyv lakin garcia zaten bu maçta bana göre tekniğinden ziyade sıze ve güç olarak favoriydi çünkü zaten… Devamını oku »

  Arsenik Cemal
  Arsenik Cemal
  4 yıl önce
  Reply to  Prorsum

  garcia nın thurmandan güçlü olduğunu iddia edenleri hiçbir zaman anlayamamışımdır. neye göre garcia daha güçlü? neyse hemen geçelim diğer konuya. thurman garcia maçı öncesi de popülerdi ve hiçbir zaman gereğinden fazla şişirilmedi. mesela bana göre sikletin en iyisi thurman.

  Tugay Özay
  Tugay Özay
  4 yıl önce
  Reply to  Prorsum

  Thurman o çelikten çene ile biraz zor ko olur kardeş boşa bekleme.

  Ayrıca insanlar sevdiği boksörleri profil resmine koyar, bunda bir sakınca olmasa gerek…

  Prorsum
  Prorsum
  4 yıl önce

  Sıze işte ahmet başka ne olabilir maçın hız ve kıvraklık olarak favorisi thurmandı yani puana kalırsa thurman alır ama bir ko çıkacaksa bu garciadan gelir diye genel bir görüş vardı senin o zamanda katılmadığın ayrıca “yeni floyd bu thurman” tarzı yorumlar ve garcia maçı sonrası gelen ppler falan popülerliğini artırdığını göstermiyor mu? yani eyv benim için thurman tektir falan anlarım… Devamını oku »

  lenolewis
  lenolewis
  4 yıl önce

  Thurman hız ve teknik olarak sikletin 1 numarası bence . Çok teknik bir boksör ve savunmasıda mükemmel ben kell brookla değil olursa şartlar crawfordla olan maçını en çok merak ediyorum olursa tabi

  Tugay Özay
  Tugay Özay
  4 yıl önce
  Reply to  lenolewis

  +1

  Başa dön tuşu