BoksBoks Video

(VIDEO) Canelo ve Khan Yüz Yüze Alt Yazılı İlk Bölüm Yalnızca Fight Club’da!

7 Mayıs Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gecenin sabahında Las Vegas’tan canlı yayınla NTV Spor ekranlarında boks severlerin karşısına çıkacak olan WBC orta sıklet dünya şampiyonu Canelo ile eski dünya şampiyonlarından Pakistan asıllı İngiliz Amir Khan’ın maç öncesi yüz yüze geldiği programın ilk bölümü alt yazılı olarak sadece Fight Club’da.

Programın tamamını hafta içinde yayınlayacağız.

[fvplayer src=”https://fightclub.com.tr/wp-content/uploads/2016/05/canelokhanfaceoff1.mp4″ width=”640″ height=”360″ splash=”https://fightclub.com.tr/wp-content/uploads/2016/05/canelokhanfaceoffkapak.jpg”]
0 0 votes
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
27 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
7 yıl önce

Alvarezin bu sikletteki jübile maçı olacak galiba.amir khan yenerse büyük bir olay olur.amir khanin tek seçeneği sayıyla yenmek oda Amerika da alvarezin ev sahipliği ile bu imkansız.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
7 yıl önce
Reply to  DAVİD HAYE

Canelo kolay kolay nakavt edilecek bir boksör değil.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
7 yıl önce

Her ne kadar kalbim khan dan yana olsa da canelo muhtemelen kazanacak.

Roman
Roman
7 yıl önce

Bu kadar mı çok kısa.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
7 yıl önce
Reply to  Roman

Bu tanıtım filmi. Yukarıda yazıyor hafta içerisinde tamamını yayınlayacaklar ntv sporda.

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
7 yıl önce

Amir khan elbette yakalayacak alvarezi ama alvarez öyle vuruşlar ile yıkılacak bir bokscu değil.amir khan devon Alexander macini herkes izlemiştir amir khan boks kariyeri boyunca vurmadigi kadar seri yumrukları bu maçta vurdu bu yumruklar alexanderi sallamazken alvarezi nasil indiricek.alvarez çenesi güçlü bir bokscu.khan bu maçı almak için en az 9 raund almasi lazım.

GGG
GGG
7 yıl önce

bu meksika balonunu insallah khan patlatir yoksa ggg bunu komalik eder

AmirIqbalKhan
AmirIqbalKhan
7 yıl önce

amir khan hızıyla seriliğiyle inşallah alıcaktır bu maçı.

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
7 yıl önce

İnşallah alır amir khan.Müslüman olduğu için gönlümüz ondan yana.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
7 yıl önce
Reply to  DAVİD HAYE

Benim khana hayranlığım şu israilli adamı dövdüğü boks maçıyla başladı 🙂

Hayrettin Saygın
Hayrettin Saygın
7 yıl önce

khan kazansın istiyorum ama promotör oğlanı ggg dışında herkesi yener bu siklette de alt siklette de.

polo
polo
7 yıl önce

canelo favori görünüyor. ancak kahn ın şansı var bence..khan sürekli daireler çizecek ve uzun kolları ile sonuca gitmeye calışacak. eğer yorulmazsa kondisyonu yeterse bence kazanır

social
social
7 yıl önce

gonlumuz khandan yana ama caneloya gucu yetmez,adam saglam khan onu yıkamaz,puanla kazanması ıcınde çok barız fark atması lazım sonuçta hakemler şampıyondan yana olacaktır

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
7 yıl önce

Alvarezin bu siklette zorlanacağı bir takipte jabobs .ayrıca alt siklette lara ve charlo kardeşlere karşıda işi zor.

rocky3314
rocky3314
7 yıl önce

Amir khan anca puana yönelik oynarsa bu maci kazanabilir aksi takdirde nakavta oynarsa kendisi nakavt olur…

Türkün GÜCÜ
Türkün GÜCÜ
7 yıl önce

Alvarez AmiR Khanı oynaya oynaya yencek herkes bunu görcek ayrıcada genady alvarezi leblebimi sandı alvarez ringde çelik gibi duruyo sağlam ve güçlü golokvin lemeixu 8 rounda yendiyse alvarezi asla nakavt edemicek herkes bunu görcek alvarez onu yere indirirse kimse şaşırmasım

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
7 yıl önce

Türkün gücü kardesim görüslerine saygi duyuyorum.alvarez golovkin tarzinda bir rakiple mac yapmadi .alvarezin golovkini devirecek kadar ne cok sert bir yumrugu var nede golovkine 12 raund dayanacak cok saglam bir yapisi var.alvarez bu kadar sert ifade ediloyorsa troutu ,cottoyu,larayi neden nakavt edemededi.amirikada boks promötörlerinin cogu gecen aciklama yapti alvarezin golovkin macina cikmasi cok riskli olur bence bu maca cikmamali dedi.bob… Devamını oku »

Türkün Gücü
Türkün Gücü
7 yıl önce

DAVİD HAYE…. Madem Golokvin Okadar iyidide Neden kariyerinin daha başında olan vücutunda kastan iz bile olmayan dominic wade ile maç yaptı sounders jacob eubank dururken niye basit bi adamla yaptı zaten 3 round kondisyonu olan adamı yendi 2. roundda nakavt etmesi kolay…ALVAREZE Gelince alvarezin TÜM MAÇLARINI İZLEDİM ANALİZ ETTİM.. VE 47 maçta 45 galibiyetinin 36 sının nakavtla bittiğini ve bi… Devamını oku »

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
7 yıl önce

Türkün gücü kardesim golovkin o saydigin boksculara teklif yaptı bily joe 3.4 milyon doları beğenmeyip kabul etmedi.eubank dedigin adam geçen sene golovkin ile maç yapmak istiyorum diyor kendisine teklif geliyor teklife cevap vermeden Blackwell ile maç ayarlıyor niye kaçıyor peki hiç sorguladin mi.bily joe dediğin adam eubanki yendikten sonra açıklama yaptı bu siklette sadece golovkin ile maç yapmam dedi.golovkin wadeye… Devamını oku »

Türkün GÜCÜ
Türkün GÜCÜ
7 yıl önce

Golokvin Çok iyi bir Boksör bilyi jacobu ve eubankı yenebilir ama bunlarda güçlü ve teknik bosörler zorlar golokvini yenermi yener bunu kimse inkar edemez ben bütün maçlarında yapçağı rakiplerini izledim ve tahmin yürüttüm lemiux ve diğerleri için dedimki hepsini rahat kazanır çünkü rakiplerinde çene yok sağlam değiller golokvinin yumruklarına dayanamazlar çünkü basınclı vuruyo ama Alvareze gelince bu sefer farklı olcak… Devamını oku »

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
7 yıl önce

Golovkinin yumruklarınin sert olma sebeplerinden birisi adam idmanlarini ve sparringlerini iki üst siklet boksculariyla yapıyor. Kovalev,barrea gibi bokscular ile saparing yaptı.vurdugu yumruklar rakipte büyük etki yapıyor.rakiplerinin çenesinin çok gücsuz olması değil golovkinin hafif ağır siklet ağırlığında yumruk vurması. Golovkinin maç yaptığı rakipler arasında çenesi en sağlam murraydi adam 11 .raunda kadar dayandı. Alvarez çok iyi bir bokscu ,teknik ve sert… Devamını oku »

Türkün GÜCÜ
Türkün GÜCÜ
7 yıl önce

bende diyorumki alvarez golokvin maçı olursa kimin kim oldugunu görcez O MAÇ puanla bitcek 100de 99 ha olurda alvarez nakavt olursa ben sanmıyorum ama Ozaman derimki golokvin dünyanın en iyi orta sikleti eğer alvarezi nakavt etsin kimse yenemez golokvini dahada durdurulamaz… ayrıca Martin murray ve alvarez kariyer olarak bir olamaz biri 36 nakavlı alvarez biri sadece 15 nakavtlı murray bunları… Devamını oku »

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
7 yıl önce

Murray ile kiyaslaiyacagini söyledim zaten.bundan sonra ringde yumruklar konuşur ama bu maç olmuyacak .alvarez khan macindan birkaç gün sonra kemeri bırakacak.yazında golovkin – jacobs yada golovkin – joe maçı olur.golovkin bu siklette jacobs,bily joe ve eubank ile maç yapıp üst siklete geçer.

türkün Gücü
türkün Gücü
7 yıl önce

Golokvin jacob sounders maçları iyi olur ama bunlar bi alvarez maçı gibi olmaz Golokvin zorlansada inidirici yumruklarıyla yener üst siklete geçerse orda çok daha zorlu rakipler var kovalev ward stevenson gibi işi çok daha zor olur AMA OZAMAN ben golokvini desteklerim çünkü büyükk cesaret yaa

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
7 yıl önce

Stevenson kovalev ward iki üst siklette yani 79 kg de.golovkin süper orta siklete 75 kg ye geçecek. Ramirez,degale,callum smith,chudinov,badua Jack ve abrahamin olduğu siklete geçecek.

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
7 yıl önce

Jacobs ile bily joe maçı alvarez maçı gibi olmaz.büyük bütceli de olmaz jacobsun amerikada izleyici kitlesi çok az.bily joeninde ingilterede kitlesi ve izleyicisi çok değil.

TÜRKÜN GÜCÜ
TÜRKÜN GÜCÜ
7 yıl önce

Golokvin alvarez hariç ramirezi falan ezer geçer onlarla yaparsa kesmez golokvini golokvinin tek sorunu yaşı keşke suan 24 yasında olsa ağır siklete kadar giderdi..

Başa dön tuşu
27
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.