(VIDEO) Golovkin İspanyol Radyosunda Böyle Dans Etti. Canelo Maçında Meksikalılar Kimi Destekleyecek?


canelo-golovkin-londra

16 Eylül’de Las Vegas’ta Meksikalı süper star Canelo’nun karşısına çıkacak olan Kazak WBC, WBA, IBF ve IBO orta sıklet dünya şampiyonu Gennady Golovkin, “Meksika stili” olarak adlandırılan agresif boks tarzı, Meksika kökenli antrenörü Abel Sanchez’in sayesinde ve Meksika kökenli rap şarkıcılarının onun için yaptığı şarkılarla olsun ABD’deki Latin Amerikalıların gözdesi.

Meksikalıların büyük bir çoğunluğu vatandaşları Canelo’yu desteklerken, önemli bir kısmı ise hem bu özelliklerden dolayı, hem de WBC kemerini boşa çıkarmasından ötürü Canelo’ya tepki olarak Golovkin’i destekliyor.

İşte Golovkin o desteği daha da arttırmak için Meksika radyosuna çıktı ve Meksika müzikleri eşliğinde kısa bir dans şovu da yaptı ve İspanyolca teşekkür etti.

O anlar:


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

33 Yorum - "(VIDEO) Golovkin İspanyol Radyosunda Böyle Dans Etti. Canelo Maçında Meksikalılar Kimi Destekleyecek?"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Harun
Üye
Harun
en önemli haberleri listeledim golovkin: herkes bilsin saunders ciddi değil, o bir palyaço. golovkin: canelo boks için özel biri. freddie roach: bir kere düşündüm. golovkin canelo’yu öldürecek. o şimdiden öldü bile. canelo: golovkin den iyi olduğumu göstermek için sadece bir maça ihtiyacım var. las vegas’ta bunu göstereceğim. canelo: golovkin karşısında zeki olacağım, yakalanması zor olup karşısında sabit durmayacağım. canelo: golovkin’e ilk mağlubiyetini yaşatma konusunda takıntılıymış. bernard hopkins: canelo golovkin’i sandığınızdan çok daha kolay yenecek. oscar dela hoya: canelo golovkini nakavt edicek. tyson fury joshua’ya: “senden daha fazlasıyım.” dibella deontay wilder için: doğru anlaşma olursa seyahat etmek için hazır olduğunu belirtmiş.… Devamını oku »
Harun
Üye
Harun

canelo ringe golovkin’den önce gelicekmiş. bu maçı gittikçe canelo’nun gecesi, canelo’nun şovu gibi yansıtıyorlar. golovkin’i fazla yansıtmamaya çalışıyorlar. içimde ggg yenilicek gibi kötü bir his var. çünkü canelo’yu yenileceği adamın karşısına çıkarırlar mı? ringe de daha erken gelicek. ben anlamadım bu işi?

Harun
Üye
Harun

abilerim çok karıştırmışım. tekrar baktım. golovkin ringe önce gelicekmiş. 4 kemer sahibi adam canelo’dan önce gelicekmiş ne kadar saçma haksız mıyım?

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Önce Canelo mu gelecek, Golovkin mi? Parantez içi ve dışı tutarsız da 🙂

Harun
Üye
Harun

karıştırmışım kusura bakmayın 😀

About Billions
Üye
About Billions

Şampiyon boksör, ringe daha sonra gelir. Canelonun önce gelmesi normal. Golovkin önce gelirse garip olur. Joshua da klitschkodan sonra gelmişti mesela şampiyon olduğu için.

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Aynen katılıyorum hocam. Harun arkadaşımız durumları biraz karıştırmış da 🙂

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Paylaşımlar için teşekkürler

Harun
Üye
Harun

her zaman 🙂

Big George
Üye
Big George
Hafif ağır dahil weltere kadar tüm sikletlerde dövüşmüş elemanların hepsi Canelo’yu favori görüyor. Burada şu psikoloji yatıyor; Golovkin hepimizden daha başarılı oldu, acaba ne yapıp da onu kendi seviyemize çekebiliriz… Ama ne yapsalar boşa Golovkin oldu da bu maçta yenildi diyelim. Boksa bernard hopkins gibi t*şak oğlanı olarak veda etmeyecek. Ki Canelo bu maçı kazanamaz. Boy avantajı yok, reach avantajı yok. Olanı bile gördük ne kadar çaresiz kalıyor. Bunlar olmadıkça golovkin’i yenemezsin aga iki iki dört eder bu kadar basit. Ne yapacaksın da yeneceksin Golovkin’i? Ondan daha presli oynayayım dersen oynayamazsın biliyorsun Canelo’nun tarzını. Bunu yapmaya çalıştı diyelim Golovkin onu… Devamını oku »
Conan
Üye
★★
Conan

Senin bu yazdıklarını canelo bilmiyor mu? Görürsün nasıl yendiğini

Big George
Üye
Big George

Kardeşim canelo’da biliyor ve çaresiz… Zavallıyı oyuna getirdiler çünkü. Abel Sanchez kurnazı Golovkin’i jacobs maçında kötü gösterip Canelo’yu üzerine çekti.

Harun
Üye
Harun

bu sikletlerdeki herkes golovkin’i kötülüyor. ama golovkin hepsinden iyi 🙂

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

big george aynen katılıyorum. canelo bile ggg nin favori olduğunu itiraf etmiş aslında. akıllı dövüşececğim karşısında durmayacağım diyor. kendini jaco zannediyor. jaco bile o boyu ve atletik yapısıyla kaçamadı sen mi kaçacaksın o bacaklarla. güzel bir dayak bekliyor caneloyu.

Harun
Üye
Harun

bu arada golovkin için genaro gonzalez golovkin demişler 😀 ismi çok güzel olmuş 🙂

the best all time Murat Gassiev
Üye
the best all time Murat Gassiev

herkese hayırlı bayramlar

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Golovkinde tribünlere oynamayı öğrenmiş tam profesyonel oldu.son maçlarında paranın tadına vardı. 🙂

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

e artık son maçları bunlar golovkinin. müsaade edelim de böyle bir süper boksör biraz da para kazansın. ggg gibisi kolay kolay gelmez birdaha…

Şamil Yalcn
Ziyaretçi
Şamil Yalcn

Gönlüm canelo’dan yana aklım Ggg diyor. Sokak tabiriyle ‘tek atsa’ şaşırmam. Golovkin çok farklı bir boksör Canelo bence sadece Allah’ın sevgili kuluysa falan yenebilir bence. Saygılar iyi bayramlar.

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

Golovkin maça hazırlanmıyor 8 hafta yeterli gelir inşallah iyi bayramlar herkese

Harun
Üye
Harun

golovkin ringe daha erken gelicekmiş.

Harun
Üye
Harun

bu maç canelo’nun şovu oldu resmen. golovkin’e yapılan ayıp sen 4 kemer sahibi ol hem wbc ve ıbf sende olsun. ama ringe canelo’dan daha erken gel. canelo kim? tamam çok kaliteli ama 1 tane bile kemeri yok. canelo’nun gecesi gibi planlıyorlar heralde.

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

İki boksörü de çok seviyorum ama %51 Canelo’yu destekliyorum diyebilirim. Buna rağmen, olması gereken önce Canelo, sonra Golovkin’in gelmesi. Çünkü kemer sahibi, şampiyon Golovkin.

leGGGend
Ziyaretçi
leGGGend
Geceyi golden boy promotions üstlendiği için, istedikleri gibi yapiorlar, canelonun wbc kemerinden vazgecmesinin ardından, bide bu federasyonların güçlü şirketler karşısında pasif kaldıklarının kanıtı, böyle şeyler boksa büyük zarar verior, boksörler şampion olmaktan kemerler kazanmaktan çok, zamanla güclü şitketler için, ve sadece daha çok para için çıkarlar. gerçi şimdide öyle, ama bundan kötüde olabilir, zaten hakemlerde Canelo tarafında, sadece buda değil başkada piskolojik baskılar yapacaklarını düşünüyorum, herkesin Caneloyu favori görmeside o yüzdendir, bide serseri, kirlilik kayanayan boks ortamında mütevazi insanlar pek sevilmez. Bu sitedede bazı insanlar var sırf ggg mütevazi olduğu için sevmeyen. Geçmiş ggg haber yorumlarına bakarsanız görürsünüz. Neyse ama… Devamını oku »
mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

valla ne yaparlarsa yapsınlar. ben gelişlerine değil gidişlerine bakacağım. caneloyu , delahoyayı bernard hopkinsi giderken izlemek istiyorum.:)

Engin Keskin
Üye
Engin Keskin
arkadaşlar yorumlara bakıyorum fakat golvokin caneloyu iplere sıkıştırabilecek kadar iyi değil kaldiki canelo baskı altındayken ciddi kontrolar çıkartıyor çok nadir baskı altında kaldı ama muhteşem kontralar çıkardı yok şu avantajı yok bu avantajı yok nasıl yenecek bende size diyorum golovkin eskifi çok fazla yapmıyor yani kafasına yumruğu yiyor sonra rakiple dalga geçiyor açık dövüşüyor yani bnm demek istediğim bu tarz disiplinsizlkleri canelo asla affetmez boy avantajı olsun olmasın golovkin haddini bilerek dövüşmeli ve puana gitmelidir ki canelo rakip üstüne gelmedikten sonra pek bir varlık gösteremiyor yani asıl demek istediğim caneloda ne var ne yok göreceksinz golovkin üstüne gittikçe canelonun asıl… Devamını oku »
mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

engin keskin bu konudaki görüşlerine hiç katılmasam da görüşlerini ifade etmeni sonuna kadar destekliyorum 🙂

Roman
Üye
Roman

WILDER ICIN WHYTE DISINDA BASKA BIRI DAHA VAR ANLASMALARI YAKINMIS.

https://www.instagram.com/p/BVvaMt6FoKN/

safkan
Üye
safkan

Bu maçı da a spor alırsa hiç şaşırmam.

the best all time Murat Gassiev
Üye
the best all time Murat Gassiev

şovmenlikle tanınmışlıkla alakası yok.amerikada ppv yi kim satın alıyor.meksikalılar ve amerikalılar.canelo safkan meksikalı olduğundan ve yürekli saf bi çocuk olduğu için meksikalılar çok seviyor caneloyu.floyd maçından sonraki basın toplantısını izleyin.başı önde mahcup bir durumdaydı.meksikalılar bundan seviyorlar.chavez gibi değil.paramı alırım keyfime bakarım bir tarzı yok.ppv de yüksek satmasının iki nedeni var.amerikada meksikalılar çok .ve canelo yürekli safkan meksikalı.olay bu.

bu arada floydun çok ppv satmasının nedeni yetenekli ve yenilmez olmasının yanında amerikada onun çok yenilmesini isteyen boksserver olmasından dolayı.nefret sattırıyor .pacman floyd ppv de 1. sırada .bu kez floyd yenilecek diye herkes ppv ye saldırdı.olmadı tabi

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

çoğu kişi maçı canelo’nun alacağını söyleyerek golovkin üzerinde psikolojik baskı kurmaya çalışıyor ama golovkin canelo2ya ilk koyu yaşaracak…

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

inşallah abdullah bey. ko ile yada sayı ile ggg kazanır. tabi hakemler ne yapar bilemiyorum.

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

bu arada 1 temmuz cumartesi saat 22.00 a sporda povetkin maçı var 🙂