(VIDEO) Rakibi Canından Bezdiren Baskısıyla Shawn PorterHaberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

14
Yorumlar

11 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Tugay ÖzaySeverinusFatihhhconanGGGökhan Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
riddickbowe
Üye
★★★★
riddickbowe

Her maç mücadele eden, 12 raunt boyunca yorulmak nedir bilmeyen shawn porter, granados maçında son 3 raunt kaçmaya,sarılmaya başladı ve maç içinde köşesiyle diyaloga bile girdi. acaba bi sakatlık mı yaşadı anlayamadım.

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

Sanmam, adam tam bir pitbull, sardı mı sarıyor… Köşesine gitmesinin başka bir nedeni vardır… Andre berto maçına yeniden bakarsan, antrenörüyle tuhaf bir sarılması oldu ring de, meditasyon mu yapıyorlar dı, ayin mi çözemedim…Köşesiyle spiritüel bir ilişkisi var bu adamın..

Khan W.
Ziyaretçi
Khan W.

3 adet Adalaide Byrd’ın hakemlik yaptığı (6.,10.,11. ve 12. raundları net şekilde Granados’un aldı) Shawn Porter’ın maçı zor tamamlamasının sebebi olarak 8.yada 9.raundda elinden sakatlandığını iddia ettiği,ama üç hakeminde 117-111 Porter’a verdiği maç.Böyle bir skor için,Shawn Porter’ın hemen her maçı gibi baştan sona (güreşi andıran) fiziksel mücadelenin olduğu kıran kırana geçen maçta diğer 8 raundun hiçbirinin Granados’a verilmemiş olması bile… Devamını oku »

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

porter cok kirli dovusuyor. surekli kafasini kaplumbaga gibi egerek rakibine caktirmadan kafa vuruyor.

Canki
Üye
★★★★
Canki

Taraflı tarafsız herkezin çok sevdiği bir boksör porter yalnız bayağı savruk dövüşüyor tarzımı bu senelerdir izlerim anlayamadım gitti

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

şu adamı bir türlü sevemedim gitti.

conan
Ziyaretçi
conan

al benden de o kadar caponcu kardeşim 🙂

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

arigatou conan sensei 😀

Alp Eren TOKSOY
Üye
Alp Eren TOKSOY

Loma vs rigo maçının yayını ile ilgili bir gelişme var mı?

fatih genel
Üye
fatih genel

poretın hiçbir maçında bu kadar faullü dövüştüğünü görmedim.kafa atmak illaha bir yeri kanatmak veya sert vurmak değil.porter kafasıyla sürekli olarak granadosun boynuna çenesine müdehalede bulundu hakem görmezden geldi.maç boyunca yakın temasa izin veren hakem porter sakatlandıktan sonra boksörler birbirine yaklaşır yaklaşmaz tarafları ayırdı amaç granadosun olası bir k.o’sunu önlemekti.

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

8.veya 9.roundda köşeye geldiğinde yüzü asıktı kesin bir sakatlık bir şey oldu ondan sonra kaçmaya,sarılmaya çalıştı son 3 round. Adam tam bir pitbull.

Fatihhh
Üye
Fatihhh

adam vahşi beyler bıraksalar rakibi yiyecek:):)

Severinus
Üye
Severinus

porter kafa atmada cılkını çıkarıyor ancak granados maçta kafasını kendisi yardı,
ama delikanlı çocuk granados
tam meksikalı ve deli gibi dövüşüyor

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

Allah var Granados’un çenesi sağlammış. Lakin yumrukları güçsüz ve isabetsizdi. Bu kadar savruk ve açık dövüşen Porter’i yakalayamadı. Belki de Porter’ın kafasından dolayı rahat pozisyon alamadı -sürekli kafa atar pozisyonundaydı Porter- e tabi Porter’ın insan dışı baskısını da es geçmemek lazım. O baskıya cevap vermek soğukkanlılık ister, Granados aksine telaşlı ve plansızdı. Maç içerisinde şov yapmaya, seyirciyi ve hakemleri etkilemeye… Devamını oku »