BoksFight TV

(VIDEO) Ringden Dışarı Fırlayan Boksörler


hopkins-nakavt-kapak

Geçtiğimiz hafta sonu Bernard Hopkins’in Joe Smith Jr karşısında ringden aşağı düşmesi ve kariyerinin ilk nakavtını yaşamasına sahne oldu.

Biz de şimdi buna benzer bir sonla biten diğer karşılaşmalara bir göz atalım:

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]PLACE_LINK_HERE[/youtube]

0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
10 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Site yönetimini tebrik ediyorum.eskiden bir boks haberine üç gün bakar yeni haberleri dört gözle beklerdik, şimdi ise haberleri takip edemiyorum.

Alp Eren TOKSOY
Alp Eren TOKSOY
5 yıl önce
Reply to  Ustad ali

+1

doctor84
doctor84
5 yıl önce

En meşhuru maskaev vs rahman maçıdır. uzun dönem jeneriklerde kullanıldı. Izuagbe Ugonoh sert nakavtlamış. Bakalım ilk ciddi maçında ne yapabilecek.

FanOfGolovkin
FanOfGolovkin
5 yıl önce

Hashim Rahman gelir direkt akla…

Kenan-Manisa
Kenan-Manisa
5 yıl önce

hani video nerde

hakan yamtar
hakan yamtar
5 yıl önce

güzel derleme olmuş. bu kulubün başkanı artık bernard hopkins beyefendidir. keza kafa üstü düşerek olaya bir ayrıcalık katmıştır.

Yemenli hamit
Yemenli hamit
5 yıl önce

Üstad ali o resim ne öyle başka bulamadın mi

safkan
safkan
5 yıl önce

hopkinste son iki maçını gitti nakavtçılarla yaptı. maçtan öncede “ben özelim, sen sıradan” demesi işe iyice ironi kattı. rahmanda o zamanların helyum güzeliydi, maskaeve nasip oldu zira ondan önceki david tua maçı tartışmaya açıktı grokiyken hakem maçı bitirmişti. tua çok bilinen biri değildi holyfieldin spar partneriydi hatta holy tyson maçlarına tua ile hazırlanmıştır, ne spar partneri ama.

Yemenli hamit
Yemenli hamit
5 yıl önce

tua bende efsanedir. o boyla ağır sikletti. balyoz gibi vururdu. lewis bunu 12 round uzaktan dövmüştü. rahman-maskaev ko tek geçerim. bide bizim koma makinesi wilder in komalarını. kim ne derse desin en güzel wilder ko ediyo. hatta koma ediyo. kimse karşısında duramaz wilderin. horrible ko by one (wilder) punch…

ömer uzel
ömer uzel
4 yıl önce

99da Maskaev Rahmanı ring dışına atmıştı, 2000de de Kirk Johnson Maskaevi ring dışına attı..O da çok trajikti..Bu arada da Maskaev 2006 da Rahmanı bi kez daha nakavt ederek İlk wbc dünya şampiyonu olmuştu..Bu arada en muazzam nakavt 96da tua’nın john ruiz’e yaptığı nakavttı..10 saniye de bitti maç..O ruiz 5 yıl sonra 2001’de Holyfield’den wba şampiyonluğunu alacaktı..Bu arada Tua 2002’de Eski… Devamını oku »

Başa dön tuşu