(VIDEO) Shannon Briggs Bu! Durur Mu? Joshua ve Martin de Briggs Fırtınasından Nasibini Aldı!


Shannon Briggs fırtınası Londra’da esmeye devam ediyor. Eski şampiyon bu sefer de Anthony Joshua ile Charles Martin’in 9 Nisan’daki dev IBF Dünya Şampiyonluk maçı öncesi yaptığı halka açık antrenmanda yine ortalığı birbirine kattı.

Her iki boksöre de başarılar dileyen Briggs, bu maçın fenomen bir karşılaşma olacağını ve tarihe geçeceğini iddia ederken, şaka yollu da olsa Anthony Joshua’yı yenebilecek tek kişi olduğunu iddia etmesi salonda kahkahalara ve büyük bir alkış tufanına sebep oldu. Charles Martin’e de başarılar dileyen Briggs, vatandaşının da hem ters gardlı hem de çok güçlü bir boksör olduğunu, bu maçı kazanmasının da kimseyi şaşırtmaması gerektiğini ifade etti. Sevimli tavırlarıyla Briggs hem Joshua ve Martin’den, hem de antrenmanı izlemeye gelen taraftarlardan büyük bir ilgi gördü. Londra’ya maça çıkmaya geldim diyen Briggs’in bu hayali gerçek olur mu bilinmez, ama okyanusun diğer yakasında yakaladığı bu şöhret Londra’daki bir çok promotörün ilgisini çekiyor.

İşte Briggs’in Joshua ve Martin’le çekilen o görüntüleri:

01:40

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

8 Yorum - "(VIDEO) Shannon Briggs Bu! Durur Mu? Joshua ve Martin de Briggs Fırtınasından Nasibini Aldı!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Ahmet kurt
Ziyaretçi
Ahmet kurt

Briggs adam ya 😀 herifin çok renkli bir kişiliği var. Let’s go champ!

AmirIqbalKhan
Üye
AmirIqbalKhan

Briggs tam bir zenci idolü :D.C’mon champp

Roman
Üye
★★
Roman

#letsgochamp 😀

Ahmet Arslan
Ziyaretçi
Ahmet Arslan

Briggs in karıştırmadığı yer yok, kliçko ile de ağız dalaşına girmişti çok fena. Faal iken bayağı sert birisi idi. Bu siyahların hepsini katmıyorum ama acaip bir çene yapıları var. Hem konuşurken, hem de spor yaparken. Martin yeri öpmene az bir zaman kaldı. Sonra çingene krala sıra gelecek. Jashua tam bir sporcu karakteri.

Ahmet Arslan
Ziyaretçi
Ahmet Arslan

Brigss tam bir çenebaz kardeşim bu siyahi boksörlerde ki çene kimsede yok. Senin ne işin var burada ununu elemişsin, eleğini aşmışsın. Maça da az bir zaman kaldı. Bu arada da fury boş durmuyor. Önce charles sonra yenerse klitçkoyu fury bekleyin ve görün.Jashua kemerler senin olacaktır.

Cellat
Ziyaretçi
Cellat

Briggs yanılmıyorsam wba 3 yahut 4 sırada para konusunda anlasabilse şampiyonluk maçına bile çıkar ben briggs gibi ilerleyen yaşına rağmen boksa devam ede renk katan sporcuları seviyorum ve saygıyı hak ettiklerini dusunmuyorum briggs cellat bernad marcues roy jones vb

Murat Koc
Üye
★★
Murat Koc

Git evine emekliligini yasa ortalarda kırık gibi gezme.sırf lets go champ demeye ingiltereye gidicek kadar siyirdi adam hep yediği yumruklarin tesiri bunlar 🙂 🙂

Kahraman
Ziyaretçi
Kahraman

Bu adam bütün ağır sikletlerin kabusu her an karşılarında bulabilirler ve o sinir bozucu ses birde lets go chapm