Boks

Wladimir Klitschko’nun Menajeri Bernd Boente : “Şantaj Bize Sökmez…!”


bernd-boente-514

Bu hafta sonu gerçekleştirilecek büyük maç öncesi hafta başında yaşanan basın toplantısı krizi sonrası taraflar arasında tansiyon da yükselmiş oldu ! Pulev’in katılmadığı basın toplantısının ardından Wladimir Klitschko’nun menajeri Bernd Boente sert açıklamalar ile Kubrat Pulev ve kulübü Sauerland’e yüklendi.

Kubrat Pulev, tüm ekibinin basın toplantısına kabul edilmediği gerekçesi ile platformda yer almayı reddetmişti ! Pulev, kendilerine yapıldığına öne sürdüğü bu uygulamayı ise bir nevi ‘’ Psikolojik savaş ‘’ olarak nitelendirirken, sindirme taktiklerinin kendisi ve ekibine karşı hoş olmadığını, ancak Bulgar olmasını da kastederek  her şeye hazırlıklı olduklarının da altını çizmişti.

Klitschko’nun menajeri Bernd Boente ise Pulev ve ekibine daha önceden bildirimde bulunulduğu ve 3 kişiden fazla kişinin basın toplantısında yer almayacağının iletildiğini kaydederken, Kubrat Pulev’in ise kendilerine şantaj yaptığını ileri sürdü!

Klitschkoların şirketi K2 ve Pulev’in kulübü Sauerland arasındaki rekabetin de yansıdığı bu olay neticesinde Boente, Sauerland Kulübünü görüşmelere yanaşmamakla eleştirirken ve her konuda sorun çıkartmakla itham ederken, ilk kez bir rakibe karşı anlaşma dışında açık arttırma usulü toplantısı ile gecenin alıcı bulduğunu ve bunun da Sauerland Kulübünün uzlaşmaz tavrı neticesinde gerçekleştiğini iddaa etti !

Kubrat Pulev’in ise kendilerine tüm ekibi ile katılmak istediğini söylemesi kabul olmaması durumunda ise hiç birisinin yer almayacağını söylemesinin ardından da bunu bir şantaj olarak gördükleri için ikinci seçeneği tercih ederek tüm ekibin basın toplantısında yer almadığını kaydetti ve sözlerine şu şekilde devam etti : ‘’ Şantaj bize sökmez ! ‘’

WBA süper, IBF, WBO ve IBO unvanları sahibi Wladimir Klitschko ile yenilgisiz Bulgar boksör Kubrat Pulev arasındaki bu yüksek tansiyonda gerçekleşecek karşılaşma bu hafta sonu Cumartesi akşamı Hamburg’da gerçekleşecek.

Maç Kanaltürk’ten canlı olarak yayınlanacaktır….


0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün