Yarın Akşam 20:00’de TV8,5’taki Kaliforniya Boks Gecesi Nefes Kesecek. İşte Boksörlerin Tartıya Çıktığı Anlar…


14 EKIM CUMARTESİ KALİFORNİYA BOKS GECESI GORSEL - YUZYUZE

Yarın akşam 20:00’den itibaren TV8,5 ekranlarında yayınlanacak olan Kaliforniya boks gecesi öncesi boksörler tartıya çıktı.

WBC süper hafif sıklette kıtalararası kemer maçı öncesi ABD’li Fidel Maldonado Jr 63.5 kg, Venezuelalı Ismael Barroso ise 63 kg şeklinde tartım verdi ve her iki boksörün de kiloyu tutturmasıyla mücadele kemer maçı olarak tescillendi.

00:36

WBC Süper Hafif Sıklet Kemer Maçı

Kaliforniya boks gecesinin ana maçında ABD’nin süper hafif sıklette önde gelen boksörlerinden Fidel Maldonado Jr ile bir diğer ünlü boksör, Venezuelalı Ismael Barroso, WBC Kıtalararası kemeri için karşı karşıya gelecek.

Fidel Maldonado Jr

Profesyonel kariyerinde çıktığı 28 maçta 24 galibiyeti, 3 mağlubiyeti ve 1 de beraberliği bulunan Fidel Maldonado Jr, bu karşılaşmalarda rakiplerini 19 kez nakavt etme başarısı göstermişti. Geçtiğimiz yıl Meksikalı Pablo Cesar Cano’yu puanla mağlup ederek kemeri eline geçirmişti. 2018 yılında unvan maçına çıkmanın hesaplarını yapan Maldonado Jr’ın, bu hedefine ulaşabilmek için Barroso gibi önemli bir ismi mağlup etmesi gerekiyor.

Ismael Barroso

Uzun yıllardır hafif sıkletin en önemli boksörlerinden olan Ismael Barroso’nun ise profesyonel kariyerinde çıktığı 22 karşılaşmada 19 galibiyeti, 1 mağlubiyeti ve 2 de beraberliği bulunuyor. Bu mücadelelerde rakiplerini 18 kez nakavt etme başarısı gösteren Barroso, geçtiğimiz yıl WBA dünya şampiyonluğu için İngiltere’de çıktığı maçta Anthony Crolla’ya mağlup olmuş ve bir üst sıklete çıkma kararı almıştı. Süper hafif sıklette ilk maçına çıkacak olan Barroso, Maldonado Jr gibi bir ismi mağlup ederek hafif sıkletten sonra süper hafif sıklette de unvan için ringe çıkmanın hesaplarını yapıyor.

Alt Maçlarda Kritik Mücadeleler

Kaliforniya boks gecesinin alt karşılaşmaları da önemli mücadelelere sahne olacak. Gecenin ikinci ana maçında Meksikalı Pablo Cesar Cano ile Arjantinli Marcelino Nicolas Lopez süper hafif sıklette karşı karşıya gelecek,

cano-lopez

ABD’li Francisco Javier Martinez ile Meksikalı Ricardo Arias tüy sıklette kozlarını paylaşacak. Namağlup Meksikalı boksörler; Oscar Duarte ve Marvin Cabrera da gecede sahne alacak diğer önemli isimler olarak dikkat çekiyor.

Yarın Akşam 20:00’de TV8,5’ta

ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Indio şehrindeki Fantasy Springs Casino kapalı salonunda gerçekleştirilecek olan boks gecesi, 14 Ekim Cumartesi (yarın akşam) saat 20:00’den itibaren TV8,5 ekranlarında yayınlanacak.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

5 Yorum - "Yarın Akşam 20:00’de TV8,5’taki Kaliforniya Boks Gecesi Nefes Kesecek. İşte Boksörlerin Tartıya Çıktığı Anlar…"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
tipitip
Üye
★★
tipitip

Şu en üstteki yerli kılıklı nasıl bakıyor öyle Aman Allahım, sanki “kazanırsam rakibin etleri benim” diyor gözleri…Evlerden ırak… T8,5 iyi çalışıyor bu arada tebrikler…

Marvin Hagler
Üye
Marvin Hagler

9 aralık – miguel berchelt vs orlando salido
24 şubat – srisaket sor rungvisai vs juan francisco estrada

tiger uppercut
Ziyaretçi
tiger uppercut

Adamdın Marvin kardeş srisaket sor rungvisai wangek namı diğer çikolata avcısı seviyorum bu adamı kanım kaynadı nedense sempatik geliyor bana…paylaşım için teşekkürler.

tiger uppercut
Ziyaretçi
tiger uppercut

tipi tip nasıl bir mizah anlayışın var birader altıma kaçıracaktım.süpersin böyle devam 🙂

heat
Üye
heat

California boks gecesi nasıl 20:00’da veriliyor, yayın canlı olmayacak sanırım