Amatör Mücadele Sporları

Bilgehan Demir’in İnternet Sitesi, bilgehandemir.com Açıldı!

Konu Başlıkları

Bilgehan Demir takipçilerine müjde, “bilgehandemir.com” açıldı!

bilgehandemir.com’da NELER VAR?

Bu websitesinde neler yok ki..

Website, Türkçe ve İngilizce format olmak üzere iki dil seçeneği ile hizmet veriyor.

Ana Sayfa’nın en alt kısmında Bilgehan Demir’in attığı son tweet’lere göz atabilirsiniz.

“Biyografi” kısmında Bilgehan Demir’in uzun soluklu hayat hikayesini okuyabilirsiniz. Ayrıca biyografi kısmının hemen altında bulunan “Kariyer” bölümünde ise yapılan projelerin kronolojik sıralamasıyla; ‘Hangi yıl, ne yapılmış?’ sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

“Projeler” kısmında Bilgehan Demir’in bulunduğu ve yaptığı projeler görüntülenmekte… Beğendiğiniz bir proje olursa, o projeye tıklayıp daha detaylı bilgi öğrenip; ilgili birkaç videoyu ve onlarca fotoğrafı görüntüleme imkanına erişeceksiniz.

“Galeri” kısmında “İmza Günleri”, “Çok Özel”, “Efsane Kareler” olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Turkish Power imza günlerinden Floyd Mayweather ile akşam yemeğine birçok görsel içerik ile geçmişe bir göz atıp, duygulu anlar yaşayacaksınız.

“Anlatımlar” kısmında Bilgehan Demir’in sesinden dinleyeceğiniz; WWE’den “Rey Mysterio vs. Cm Punk Maçı”, boksörlerin bizleri şok ettiği “En iyi 20 Nakavt” ve “En iyi 10 Nakavt” video kesitleri, kickboksta efsaneleşen Gökhan Saki’nin anlatımları gibi birçok video mevcut. Bu videoları izleyerek nostaljinin dibine vuracaksınız.

“Basında” kısmında gazetelerde-dergilerde yayınlanan Bilgehan Demir’in projeleri, onunla alakalı yazılmış boks haber küpürleri ve birçok içeriği okuyup; hemen altında bulunan “Özel Röportaj” kısmından videoları izleyerek arşive yolculuk yapabilirsiniz.

“İletişim” kısmında Bilgehan Demir’in sosyal medya hesaplarını takip edebilir, “0 850 855 57 57” telefon numarasından veya “info@bilgehandemir.com” adlı e-posta adresinden MBD Menajerlik ile iletişime geçebilirsiniz.

bilgehandemir.com FRAGMAN

bilgehandemir.com Fragman

Website Bağlantısı

bilgehandemir.com

1 2 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.