Kickboks ve Muay Thai

Badr Hari vs Overeem 3 Nefes Kesti

Badr Hari Nakavt Olmaktan Son Anda Kurtuldu

Konu Başlıkları

Badr Hari vs Overeem 3 Nefes Kesti

Faslı ağır sıklet kickboks yıldızı Badr Hari 31 Aralık 2008’de Hollandalı Alistair Overeem‘e ağır bir şekilde nakavt olmuştu. İlk rauntta gelen o nakavtın rövanşı 2009’da K-1 yarı finalinde Badr Hari tarafından alınmıştı. Kickboksta 3. maç için gözler dün gece yapılan Glory Collison 4’teydi.

Hollanda’nın Arnhem kentinde gerçekleştirilen GelreDome’daki 3. rauntluk maçın ilk 2 rauntu ortada bir performansla devam ederken 3. rauntta Overeem Badr Hari’yi resmen sildi. 2 DEfa rakibini indirmeyi başaran Overeem hakemin de yavaş sayışıyla Badr Hari’yi nakavt edemese de puanla 29-26, 28-27, 28-27, 28-27, 28-27 kazanan taraf oldu.

Glory World Series gecesinde karşılaşan ikili salonu dolduran binlerce seyirciye istenileni vermiş oldular. 13 yıl önce başlayan seride durum 2-1’e gelirken bundan sonra 4. maç olmayacağını tahmin ediyoruz.

Maçtan sonra Overeem kendisini gerçek Glory şampiyonu olarak adlandırdı. Bunu üzerine içeri giren resmi şampiyon Rico Verhoeven Overeem’in üzerine yürüdü ve ringde onunla yüz yüze geldi. Bu sırada Overeem titreme taklidi yaptı.

Görünen Overeem ve Rico arasında bir rekabet başlatılacak.

Badr Hari vs Overeem 3 Nefes Kesti

3 3 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.