Kickboks ve Muay Thai

Glory 18 Heyecanı Türkiye’yi Salladı !

Glory 18

Dün gece Kanaltürk ekranlarında yayınlanan Glory 18, Bilgehan Demir’in anlatımı ve konukları Birol Topuz ile Kickboks Fesedrasyonu Başkanı Salim Kayıcı’nın yorumlarıyla bir hayli zevkli oldu. Yayın sırasında Kanada, Almanya gibi ülkelerde yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızdan da mesajlar yağmur gibi geldi. Oklahoma’dan yayınla ekranlara gelen Glory 18 gecesinde, toplamda 5 karşılaşma Kanaltürk ekranlarına geldi.

Gecenin ilk maçı Wayne Barret ile Jason Wilnis arasında geçti. Toplamda 3 round süren maçı, hakem kararı ile Jason Wilnis kazandı.

ABD’deki ikinci maç ise Brian Collette ile Zack Mwekassa arasında geçti. 4’lü turnuvada ilk yarı final maçı nakavt ile sonuçlandı. Maçı 2. roundun 45. saniyesinde gelen nakavt ile Zack Mwekassa kazandı.

Gecenin üçüncü maçı, Danyo Ilunga ve Saulo Cavalari arasında geçti. Bu maç 4’lü turnuvanın 2. yarı final maçı idi. Toplamda 3 round süren maçı, hakem kararı ile Saula Cavalari hakem kararı ile kazanmayı bildi.

Gecedeki bir sonraki maç ise Hollandalı Robin van Roosmalen ile Georgialı Davit Kiria arasında gerçekleşti. Maç Hafif sıklet unvan maçı idi. Davit Kiria, Hafif sıklet unvanını koruyabilmek için Robin van Roosmalen ile maça çıktı. 5 roundluk maçın sonunda, karşılaşmayı kazanan isim karar ile Hollandalı Robin van Roosmalen oldu ve Hafif sıklet unvanının yeni sahibi oldu.

Gecenin final mücadelesi ise 4’lü turnuvada finale yükselen isimler arasında gerçekleşti. Zack Mwekassa, Saulo Cavalari ile karşılaştı. Maçta 3 roundun son saniyelerinde gelen nakavt maçı sonuçlandırdı. Maçı nakavt ile Saulo Cavalari kazandı ve turnuvanın galibi oldu.

İşte Kanaltürk Stüdyolarından Kareler…

Glory 18 – Fotoğraflar:

David Kiria vs. Robin van Roosmalen

[youtube height=”HEIGHT” width=”http://www.youtube.com/watch?v=2tIwUqVCzgo[/youtube]

Zack Mwekassa vs.Saulo Cavalari – Nakavt Anı

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=2OqNaVo9PGY[/youtube]
0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Chaussure Louboutin Soldes

mulberry alexa oversized oak alexa mulberry bags mulberry bags alexa

Başa dön tuşu
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.