Kickboks ve Muay Thai

Glory de DAZN ile Sözleşme İmzaladı

Glory de DAZN ile Sözleşme İmzaladı

Avrupa’nın en büyük kickboks organizasyonu, Belçika ve Fransa’daki etkinliklerini yayınlamak için DAZN ile çok yıllık bir anlaşma duyurdu.

GLORY Ağır Sıklet Grand Prix’i ile başlayacak olan etkinlikler, 9 Mart’tan itibaren Fransız ve Belçikalıların DAZN aracılığıyla izleyebileceği şekilde yayınlanacak. Bu duyuru, GLORY’nin Eylül ayında Paris’e gittiği GLORY 88’de başarılı ve tüm biletlarinin satıldığı bir etkinliğin ardından, 27 Nisan’da GLORY 91 için Paris’teki Dôme de Paris’e dönmeyi planladığını açıklamasından önce geldi.

Başkan Pierre Andurand’dan Açıklama Geldi

GLORY Başkanı ve Kurucu Ortağı Pierre Andurand, anlaşma ve Fransa’ya dönüş hakkında resmi bir açıklamada bulundu.

“Fransa ve Belçika bölgesinde DAZN ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyorum, bu, tüm GLORY etkinliklerini takipçilermiz için daha erişilebilir hale getirmeye yardımcı olacak. Bu bizim için önemli bir pazar ve 2024 ve sonrasında daha da geliştirmeye tamamen yatırım yaptığımız bir pazar.

Geçen Eylül ayında geri döndüğümüzde Fransa’dan hayranlardan inanılmaz bir tepki aldık ve 27 Nisan’da Dôme De Paris’te geri döndüğümüzü duyurmaktan heyecan duyuyorum. Bu yılın en iyi etkinliklerinden biriydi ve Fransız dövüşseverler gelecekte daha fazla GLORY etkinliğini Fransa topraklarında bekleyebilirler.”

Ortaklık Ner Zaman Başladı

Bu ortaklık, DAZN’ın Fransa ve İsviçre bölümleri için 15 Şubat’ta Brice Daumin’i yeni başkanları olarak işe almasının ardından geldi. Daumin daha önce Canal+ adlı birinci sınıf bir Fransız televizyon kanalında Film ve Spor programlamalarında Genel Müdür olarak çalışmıştı. Anlaşma, özellikle Cedric Doumbe ve Francis Ngannou’un yükselen popülaritesi ile birlikte, dövüş sporlarının Fransa’da ilgi görmesiyle Fransız pazarlarına genişleme stratejisinin bir parçasıdır. DAZN ayrıca Ligue 1, Fransa’nın en üst futbol ligi için iç piyasa hakları için görüşmelerde bulunmaktadır.

Fight Club

Fight Club Türkiye Olarak Gelişmeleri Takip Etmeye Devam Edeceğiz. Kickboks

5 1 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.