Kickboks ve Muay Thai

Muhammed Şimşek Tarihi Rövanşa Çıkıyor

Türk Kickboks Yıldızı Daha Önce Kaybettiği Rakibine Karşı

Muhammed Şimşek Tarihi Rövanşa Çıkıyor

Muhammed Şimşek, Enfusion kickboks gecelerinde tanınan ve sevilen bir dövüşçü olarak biliniyor. Son maçlarıyla gösterdiği performansla kendini kabul ettiren Şimşek, tarihi bir rövanş mücadelesi için geri dönüyor. Bu mücadelede Hollandalı rakibi Matthew Daalman ile karşı karşıya gelecek.

Daha önce Daalman’a karşı bir kez mağlup olan Aksaraylı Şimşek, bu defa rövanşını almak için ringe çıkacak. Eğer galip gelirse, Enfusion 61 Kg Dünya Şampiyonluk Kemerinin de sahibi olacak. Şimşek, tüm gücünü ve yeteneğini ortaya koyarak bu önemli maçta zaferi elde etmek için mücadele edecek.

Maç Hollanda’nın Alkmaar Kentinde

Bu heyecan verici rövanş mücadelesi, Hollanda’nın Alkmaar kentinde gerçekleşecek ve gecenin ana maçı olacak. Spor tutkunları ve dövüşseverler, bu önemli karşılaşmayı büyük bir ilgiyle takip ediyor. Şimşek’in fanları, ona destek vermek ve zaferini kutlamak için  hazır durumda.

2000 doğumlu 1.63 m boyundaki Muhammed Şimşek ve Matthew Daalman arasındaki rövanş mücadelesiyle ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Bu heyecan dolu karşılaşmayı merakla bekleyenler için elimizden gelen en güncel bilgileri sunmaya devam edeceğiz.

İlk maçı hatırlatmak isteriz. Muhteşem başlayıp rakibini yele bir eden Muhammed daha sonra nakavt olmuştu. Daha sonra gözyaşlarına hakim olamayan Muhammed bu karşılaşmanın etkisinden uzun süre çıkamamıştı. Şimdi rövanş zamanı.

Muhammed Şimşek Kimdir?

Muhammed Şimşek Kick Boks sporcusudur. Son dönemde yaptığı karşılaşmalarda aldığı başarılar sonrası Türk Mike Tyson olarak anılmaya başlamıştır. Genç sporcu çok küçük yaşta başladığı Kick Boks sporunda başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Bugüne kadar karşılaştığı Saber Tabi, Rida Bellahcen, Dwayne Panka ve Mohamed Outmani gibi isimleri yenmiştir. Türk asıllı sporcular Gökhan Saki, Tayfun Özcan ve Vedat Kahraman gibi isimlerle dünya basınında gündem olmaya devam etmektedir.

Profesyonel Kick Boks kariyerine doğup büyüdüğü Hollanda’da başlamıştır. Kick Boks kariyerinde genç yaşında 27 Maçta 17 Nakavt, 2 Hollanda Şampiyonluğu, 1 Benelüks Şampiyonluğu sahibi olmuştur.

Muhammed Şimşek Nereli?

Muhammed Şimşek aslen Aksaray’lıdır. Aksaray’ın Ihlara Kasabası nüfusuna kayıtlıdır. Geçtiğimiz yıl memleketi Aksaray’ı ziyaret etmiş ve Aksaray valisi Hamza Aydoğdu’nun misafiri olmuştur.

Muhammed Şimşek Boyu

Muhammed Şimşek 1.63 cm boyundadır.

Muhammed Şimşek Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Muhammed Şimşek 22 yaşındadır. Doğum tarihi 17 Ağustos 2000, burcu ise aslan’dır.

Bu Akşam Zorlu Rövanşta Kalbimiz Seninle Sonsuz Başarılar Muhammed Şimşek!

Not : Bu maçın Türkiye’de yayıncı kuruluşu yok.

Türkiye’nin Kickboks Haberleri Sayfası

Fight Club Türkiye Olarak Gelişmeleri Takip Etmeye Devam Edeceğiz. Kickboks

Muhammed Şimşek ve Daalman – 1

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.