Kickboks ve Muay Thai

Salim Kayıcı İle Devam!

437c9c-20

Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun olağan seçimli kurulunda Salim Kayıcı yeniden başkan seçildi.

Crowne Palaza Otel’de 200 delegeden 149’unun katılımıyla gerçekleşen federasyonun 4. olağan ve 6. mali genel kurulunda başkanlığa tek aday olarak giren Salim Kuyucu oyların tamamını alarak yeniden başka seçildi. Hatip Çopur’un divan başkanlığına getirildiği genel kurulda, yönetim, denetleme ve disiplin kurullarının son 3 yıldaki faaliyet dönemleri delegeler tarafından ibra edildi.

28da7e-14

Kayıcı, seçim öncesi yaptığı konuşmada, federasyon olarak önemli yol kat ettiklerini ve çıtayı belli bir noktaya çıkardıklarını belirterek, buradaki başarının tüm camiaya ait olduğunu söyledi.

Hakemler, antrenörler, milli sporcular ve kulüp sayılarıyla ilgili delegelere bilgi veren Kayıcı, branşlarının olimpik spor olması için çalışmalara hız vereceklerini dile getirdi.

Salim Kayıcı başkanlığındaki yönetim kurulunda, Ahmet Ataşçı, Orhan Ayhan, Halil Dürüst, Alaaddin Varol, Barış Kurt, Yücel Bulut, Ersunay Tekçe, Hüseyin Keklik, Faruk Sönmez, Ümit Karataş, Eyüp Gökhan Özekin, Abdurrahman Tarık Şebik, Emre Akgül ve Ragıp Bingöl yer aldı.

c54388-17 e25dfd-18

2bffcb

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.