Badr Hari’yi Sakatlanması Sonrası Yenen Rico’nun Yeni Rakibi Kim Olacak! Cevap Geldi


Rico vs Badr Hari

Geçen hafta cumartesi akşamı Hollanda’nın Arnhem kentinde gerçekleştirilen Rico Verhoeven vs Badr Hari Glory ağır sıklet dünya şampiyonluk maçı Badr Hari’nin sakatlanması sonucu Rico’nun galibiyeti ile sona ermişti. Maç içinde ilk ve 3. rauntlarda Rico’yu yatıran Hari maçı tamamlayamadı ve karşılaşmadan 2016”daki ilk maçta olduğu gibi sakatlık sonucu yenik ayrıldı.

Rico vs Saddik

Yeni Rakip Saddik Gibi

Glory CEO’su Marshall Zelaznik yaptığı açıklamada Rico Verhoeven’in bir sonraki rakibinin yine bir Faslı olan Jamal “The GOLIATH” Ben Saddik olacağını dile getirdi. İkili daha önce yaptıkları uunvan maçında muazzam bir heyecana sebep olmuşlardı. 2017’nin Aralık ayında yapılan o mücadele 5. rauntta Rico’nun nakavtlı galibiyeti ile sonuçlanmıştı.

Rico vs Gerges

Bir Meydan Okuma da Gerges’ten

Diğer yandan Rico’ya bir meydan okuma da Badr’ın Rico’dan önce ringe çıktığı Hesdey Gerges’ten geldi. Gerges yaptığı açıklamada Badr Rico’yu eze eze yendi bence. Ben ile yaptığı maçta ise herkes gördü ki ben kaybetsem de başa baş dövüştük. Rico’nun karşımda şansı yok! 2012’de ona karşı puanla kaybetmiştim. Şu an bambaşka bir Gerges’im ben! Benle maç yapmadan da şampiyonum dememesi lazım. Saddik ile zaten yeni dövüştü ve nakavt etti. Gereksiz bir rövanş. Kapanmamış bir hesap varsa o da benle yapması gereken maç” ifadelerini kullandı.

Badr Hari vs Rico Verhoeven Türkçe İzle;


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

  Abone ol  
Bildir