Kickboks

Glory 19 Kickboks Heyecanı Yine Büyük Anlar Yaşattı!


glory19

Glory 19 heyecanı Bilgehan Demir’in heyecan dolu anlatımı ile Kanaltürk ekranlarında yayınlandı ve yine unutulmayacak bir gece yaşattı.

Raymond Daniels vs. Jonathan Oliveria

Gecenin ilk karşılaşması Raymond Daniels ile Jonathan Oliveria arasında gerçekleşti. Karşılaşma bi hayli hızlı başladı. İki dövüşçüde kazanmak için çok istekliydi.

Maç sonucunda bir teknik nakavt geldi. 2. Roundun başlarında maçı teknik nakavt ile kazanan taraf Raymond Daniels oluyor.

Nieky Holzken vs. Alexander Stetsurenko

Gecenin ikinci karşılaşması Nieky Holzken ile Alexander Stetsurenko arasında gerçekleşti. Bu maçı kazanan Raymond Daniels ile final karşılaşmasına çıkacaktı. 3 roundluk bu maçta start aldı…

Maçta birçok kişi Nieky Holzken’den nakavt bekliyordu fakat beklenen olmadı. Karşılaşmada 3 round tamamlandı ve kazananı öğrenmek için puanlar beklendi. Karşılaşmayı puanla kazanan taraf Nieky Holzken oldu. Böylelikle finale de yükselmiş oldu.


Cedric Smith vs. James Hurley

Gecenin üçüncü karşılaşması Cedric Smith ile James Hurley arasında gerçekleşti. Bu karşılaşma çok kısa sürdü. Karşılaşmayı ikinci roundun son saniyelerinde teknik nakavt ile kazanan Cedric Smith oldu.

Joe Schilling vs. Robert Thomas

Gecenin dördüncü maçı Joe Schilling ile Robert Thomas arasında gerçekleştirildi. 3 roundluk bu maçta start aldı. Karşılaşma bir hayli ateşli geçti. Büyük bir kesimin nakavt beklediği maçtan nakavt gelmedi. Maç tamda 3 round sürdü. Karşılaşmayı kazanan taraf hakemlerin ortak kararı ile Joe Schilling oldu.

Nieky Holzken vs. Raymond Daniels

Gecenin beşinci karşılaşması Nieky Holzken ile Raymond Daniels arasında gerçekleşen final müsabakası oldu. Gecenin başında Nieky Holzken, Alexander Stetsurenko’yu Raymond Daniels’da Jonathan Oliveria’yı yenerek finale yükseldiler.

Çok çekişmeli geçen bu karşılaşmanın sonucu nakavt ile sonuçlandı. 3. Roundun son saniyelerinde gelen teknik nakavt Nieky Holzken’e karşılaşmayı kazandırdı.

Rico Verhoeven vs. Errol Zimmerman

Gecenin son ve en önemli karşılaşması Rico Verhoeven ile Errol Zimmerman arasında gerçekleşen Ağırsıklet unvan mücadelesi oldu. Tüm dünyanın heyecanla beklediği bu karşılaşma da start aldı. Büyük bir heyecanla izlenen maç, geceyi nakavt ile süsledi. Karşılaşmayı nakavt ile kazanan taraf Rico Verhoeven oldu ve Ağırsıklet unvanını korumuş oldu. Gece de bu görüntülerle birlikte son buldu.

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x