Kickboks

Glory 21 San Diego Büyük Heyecan Yarattı!

Glory 21

San Diego’da gerçekleştirilen Glory 21 büyük heyecan yarattı. Bu muhteşem geceyi Bilgehan Demir anlattı, Birol Topuz ise yorumladı.

Xavier Vigney vs. Maurice Jackson
Gecenin ilk karşılaşması Xavier Vigney ile Maurice Jackson arasında gerçekleşen Ağırsıklet turnuvası oldu. İlk round çok hızlı başladı. Bu hız maçın da hızlı bitmesine yetti. Karşılaşma 1. roundun tam ortasında teknik nakavt ile bitti. Kazanan taraf Xavier Vigney oldu ve finale yükseldi.

Chi Lewis-Parry vs. Demoreo Dennis
Gecede gerçekleştirilen bir diğer karşılaşma ise Ağırsıklet turnuvasının bir diğer karşılaşması oldu. Bu karşılaşmada çok hızlı başladı ve maçın bitmesi erken oldu. Karşılaşmayı 1. roundda nakavtla kazanan isim Chi Lewis-Parry oldu. Böylelikle finlade Xavier Vigney ile karşılaşma şansı yakaladı.

Raymond Daniels vs. Justin Baesman
Gecenin bir diğer karşılaşması Raymond Daniels ile Justin Baesman arasında gerçekleşti. Bu karşılaşma da gecenin ilk karşılaşması gibi hızlı başladı. Yine erken biten karşılaşmalardan biri oldu. Karşılaşma ilk roundda nakavt ile bitti. Kazanan taraf Raymond Daniels oldu.

Xavier Vigney vs. Chi Lewis-Parry
Gecenin önemli karşılaşmalarından biri olan Xavier Vigney ile Chi Lewis-Parry maçı Ağırsıklet final elemesi başladı. Karşılaşma ilk saniyelerinden itibaren çok hızlı başladı. İki taraf da kazanmak için herşey yapıyordu. Rakipler birbirini tartarak ilk roundu bitirdiler. İkinci rounda da karşılaşma yine ilk rounddaki gibi hızlı başladı. Bu hız maçın uzamasına engel oldu ve karşılaşma bitti. Karşılaşmayı 2. roundda teknik nakavt ile kazanan taraf Xavier Vigney oldu. Xavier Vigney, şimdi Ağırsıklet şampiyonluğu için hazırlanacak.

Artem Levin vs. Simon Marcus
Gecenin en önemli maçı olan Artem Levin vs. Simon Marcus Ortasıklet unvan karşılaşması başlamıştı. 3 dakikalık 5 round üzerinden değerlendirilecek olan karşılaşmada Artem Levin’in unvanı ortadaydı. İlk roundda rakipler birbirini tartmaya çalıştı. Fakat maç baya ateşli başladı. İlk round ortada bitti. 2. roundda da tekmeler ve yumruklar havada uçuştu. İki dövüşçüye d eyetişmek zordu. Karşılaşmada herhangi bir nakavt gelmedi. Karşılaşmanın sonunda masa hakemleri beraberlik ilan etti. Böylelikle kemer yine Artem Levin’de kaldı

Super Fights Sonuçlar:

* Mike Lemaire vs. Casey Greene
Kazanan: Mike Lemaire

* Giga Chikadze vs. Ken Tran
Kazanan: Giga Chikadze

* Maurice Greene vs. Ashley Epps
Kazanan: Maurice Greene

* Manny Mancha vs. Andre Walker
Kazanan: Manny Mancha

* Omari Boyd vs. Chris Carradus
Kazanan: Omari Boyd

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.