Tyrone Spong, Badr Hari’ye Meydan Okudu! Tıklayın İzleyin..


Kickboks efsanesi Tyrone Spong bir diğer efsane Remy Bonjasky ile birlikte geçen cumartesi gecesi yapılan Badr Hari – Hesdy Gerges maçını izledi.

Maçtan sonra Tyrone Spong’a Badr Hari’nin performansını nasıl bulduğu ve Rico Verhoeven’e karşı şansı soruldu. Spong, “Hari, genel oyun kalitesini ve dayanıklılığını arttırmak zorunda. Fakat onu biliyorsunuz çok patlayıcı bir güce sahip. Ona tek gereken şey bir yumruk. Rico, şu anda en iyi döneminde. Şu an mükemmel bir durumda. Hari için çok zor bir maç.” dedi.

Gazeteciler Tyrone Spong ve Remy Bonjasky’ye Badr Hari ile ringe çıkıp çıkmayacaklarını sordu. Remy Bonjasky, artık emekli olduğunu söyleyerek Spong’u işaret etti. Spong ise, “Tek yapmaları gereken şey para çekini göndermek. Ben ödül savaşçısıyım, para için dövüşürüm.” diyerek Badr Hari maçına yeşil ışık yaktı.

Tyrone Spong, daha önce kickboksu bıraktığını açıklamıştı. 32 yaşındaki Surinam asıllı Hollandalı dövüşçü, şu anda profesyonel olarak boks yapıyor. Spong, boks kariyerinde şu ana kadar 11 maça çıktı ve hepsinden galip ayrıldı.

İşte Tyrone Spong, Badr Hari’ye böyle meydan okudu:


  Haberle ilgili başlıklar: ,

  Benzer Haberler

  6
  Yorumlar

  5 Comment threads
  1 Thread replies
  0 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  5 Comment authors
  SalazarGencocihantyson33GGGTÜRK Recent comment authors
    Abone ol  
  En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
  Bildir
  TÜRK
  Üye
  ★★
  TÜRK

  Canına mı susadın evlat

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  Spong saçmalamış. Kickboksu bırakmışsan bırakmışsındır. Geri dönmenin anlamı yok. Ayrıca hari spong’u yener. Gereksiz bir muhabbet. Hari rico’yu yendikten sonra, Bonjasky ile epik bir maç yapabilirler. Remy bonjasky varsa akan sular durur. İsm bile yeter. Tıpkı hari gibi, kickboksun en büyük efsanelerinden

  cihantyson33
  Üye
  ★★
  cihantyson33

  Kardeş kazanırsa bidaha büyük bi maça çıkar yani 2 kez büyük para kazanmış olur kaybederse iyi bir para kazanmış olarak boxa geri döner yani her açıdan spong yarar yenilirse kaybedecek bişeyi yok çünkü

  Genco
  Üye
  Genco

  Spongtaki havalara bakarmısın çek falan ulan şu cezaevleri yıprattı hariyi bunlarında çeneleri acıldı görünce formdan düşmüş adamı..

  Salazar
  Üye
  ★★★
  Salazar

  Yol yordam bilmezsen üzülürsün Bedri.
  Çer -çöpe meze olur, üzülürsün Bedri.
  Bi white 100 yorum alırken böyle 4 yorum alırsın Bedri.
  Silkelen, traş ol , derin nefes al ve insanlara insanca yaklaş.. o zaman düzelir, sevilirsin Bedri. ;;;))))))

  TÜRK
  Üye
  ★★
  TÜRK

  Harbiden dillian white bile 100 lerce yorum alıyor hari 4-5 … bitirdi kendini bitirdi.