MMA

5 Kemer, 4 Şampiyon, 3 Maç… UFC259’un Posteri Yayınlandı!

Konu Başlıkları

UFC; 5 kemer, 4 şampiyon 3 maç olarak sloganını yaptığı organizasyona sayılı haftalar kaldı. UFC Kadınlar Tüy Sıklet ve UFC Kadınlar Horoz Sıklet Çifte Şampiyonu Amanda Nunes, UFC Orta Sıklet Şampiyonu Israel Adesanya, UFC Hafif Ağır Sıklet Şampiyonu Jan Blachowicz ve  UFC Horoz Sıklet Şampiyonu Petr Yan olmak üzere toplam 5 kemer ve 4 dövüşçü bulunmakta. UFC259, 6 Mart’ta olacak ve  3 tane unvan maçı yapılacak. UFC’nin yayınladığı poster haberimizin devamında…

İşte Büyük Gecenin Büyük Maçları!

Polonyalı UFC Hafif Ağır Sıklet Şampiyonu Jan Blachowicz (27-8-0), Nijeryalı UFC Orta Sıklet Şampiyonu Israel Adesanya (20-0-0) ile bir süper maç yapacak. “Şampiyona karşı şampiyon” olan maç; Blachowicz’in hafif ağır sıklet kemerinin ortada olduğu bir maçta olacak.

UFC Kadınlar Tüy Sıklet ve UFC Kadınlar Horoz Sıklet Çifte Şampiyonu Brezilyalı Amanda Nunes, UFC Kadınlar Tüy Sıklet Unvanı’nı Avusturalyalı Dövüşçü Megan Anderson’a karşı savunacak.

UFC Horoz Sıklet Şampiyonu Rus Petr Yan (15-1-0), unvanını Amerikalı rakibi Aljamain Sterling (19-3-0) ile karşı savunacak.

UFC259 Posteri

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.