MMAUFC

Conor McGregor ve Jose Aldo Az Kaslın Yine Birbirine Giriyordu!


2BFB4CEB00000578-0-image-m-26_1441403688715

Geçtiğimiz 11 Temmuz 2015 tarihinde Jose Aldo’nun sakatlığından dolayı geçici UFC Tüysıklet unvan maçına çıkmaya hak kazanan Conor McGregor, Chad Mendes ile UFC 179′da çıktığı karşılaşmayı kazanıp geçici UFC Tüysıklet şampiyonu olmuştu.

UFC başkanı Dana White, Jose Aldo’nun sakatlık sürecinin geçmesinin ardından, Conor McGregor ile Jose Aldo arasında bir şampiyonluk karşılşamasının olacağını duyurmuştu. Dana White, UFC Tüysıklet şampiyonu Jose Aldo ve UFC geçici Tüysıklet şampiyonu Conor McGregor’ın 12 Aralık 2015 tarihinde Las Vegas’ta gerçekleştirilecek olan UFC 194′de resmen karşılaşacaklarını duyurmuştu.

12 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek olan karşılaşmanın resmiyetten sonraki ilk toplantısı dün gece gerçekleşti. Taraflar toplantı sırasında sözlü tartışmaya girdiler. Eğer UFC başkanı Dana White araya girmeyeseydi bir kavga çıkabilirdi. Taraflar çok kızgındı. Bu karşılşama 12 Aralık gecesi tüm dünyada yankı uyandıracak.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
3 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
dom
dom
6 yıl önce

jose aldo şu artist gregoru bi sağlam pataklasa ne güzel olacak

Murat
Murat
6 yıl önce

Bu mcgrager her tartı da böyle acayip hareketler yapiyor.sanirim rakibi sindirmek amaçlı bir taktik.ama çok antipatik durmaya basladi

Yiğit
Yiğit
6 yıl önce

mcgregor aldoyu duman eder..

Başa dön tuşu