Dev MMA Şirketi Kickboks’a El Atıyor!


one championship kickboks

Bellator MMA’in kickboks organizasyonları yapmaya başlamasından sonra bir büyük MMA şirketi daha kickboks’a el atma kararı aldı. 

Asya’nın en büyük MMA şirketi olan One Championship, kickboks organizasyonları düzenleyeceğini duyurdu. Şirketten yapılan açıklamaya göre, ilk kickboks organizasyonu 22 Nisan’da Filipinler’in başkenti Manila’da yapılacak.

One Championship şirketi, bir çok kickboks ve muay thai yıldızını kadrosuna kattığını da açıkladı. Bu dövüşçüler arasında bir çok kez Muay Thai dünya şampiyonu olan Petchboonchu FA Group, Taylandlı 25 yaşındaki yıldız kickboksör Jo Nattawut of Korat, Eski GLORY şampiyonu Gevorg Petrosyan ve Alain Ngalani gibi yıldız isimler bulunuyor.

One Championship şirketinin CEO’su Chatri Sityodtong yaptığı açıklamada, “One Championship yıllar geçtikçe düzenlediği güzel organizasyonlarla birlikte dünyada büyük bir popülarite kazandı. Asya 5000 yıldır dövüş sanatlarının evi oldu. Asya’nın ev sahipliği yaptığı bu dövüş sanatlarını One Championship Kickboks ile bütün dünyaya göstereceğiz. Bir süre sonra şirketin yelpazesini genişleteceğiz. Sadece kickboks değil taekwondo, muay thai, karate, kung fu ve diğer dövüş sanatlarında da organizasyonlar yapmayı planlıyoruz.” dedi.


Benzer Haberler

Yorumlar

  Abone ol  
Bildir