Eski Şampiyon Yuvaya Geri Döndü! Bakın Geri Dönüşünde Neler Yaptı?


levi-mowles-damon-jackson-legacy-fc-61

Eski MMA Bellator ve UFC dövüşçüsü, aynı zamanda 2014 Legacy FC Tüy Sıklet şampiyonu başarılı MMA dövüşçüsü Amerikalı 28 yaşındaki Damon Jackson, 2 yıl aradan sonra Legacy FC arenasına dün gece geri dönüş gerçekleştirdi.

Dün gece Dallas, Texas’te gerçekleştirilen Legacy FC 61’de eski şampiyon Damon Jackson 2 yıl aradan sonra geri dönüş gerçekleştirdi. Son olarak 18 Temmuz 2014 tarihinde yenilgisiz şekilde kariyerine devam ederken Leonard Garcia’yı yenerek yeni Legacy FC Tüy Sıklet şampiyonu olmayı başaran Damon Jackson, daha sonra unvanını boşa çıkartıp UFC ile anlaşmıştı.

UFC Arenasında Hafif Sıklette dövüşöeye başlayan Damon Jackson, Yancy Medeiros ile UFC’de çıktığı ilk karşılaşmasını 2. rauntta pes ederek kaybetmişti.

Daha sonra UFC’de çıktığı 2 maçı biri sonuçsuz diğeri berabere olmak üzere tamamlayan eski şampiyon Jackson, dün gece Legacy arenasına geri döndü.

Geri dönüş karşılaşmasında Levi Mowles ile karşı karşıya gelen eski şampiyon Jackson, 3 raunt süren bu karşılaşmayı 29-28, 30-27, 29-28 puan ile kazanmayı bildi.

Geceden alınan diğer sonuçlar aşağıdaki özet videonun içerisinde yer almaktadır. İyi seyirler…


Haberle ilgili başlıklar: , , , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

İlk Yorumu Sen Yap

  Abone ol  
Bildir