MMA

Eski UFC Dövüşçüsü, Çıplak El Boksuna Geçiyor! Orada UFC’de Maç Yaptığı Kişiyle Karşılaşabilir!

UFC Başkanı Dana White, Aralık 2020’de yaptığı açıklamada; yaklaşık 60 dövüşçü ile yollarını ayıracağını açıklamıştı. UFC; Yoel Romero, Rachael Ostovich, Anthony Pettis, Anthony Johnson, Junior Dos Santos, Alistair Overeem gibi birçok isimle yollarını geçen aylarda ayırmıştı. Romero ve Johnson, BellatorMMA ile sözleşme imzalarken; Anthony Pettis, PFL ile sözleşme imzalayarak MMA kariyerlerine devam etmişlerdi.

Amerikalı Rachael Ostovich, MMA kariyerine devam etmeyip çıplak el boksu şampiyonası olan Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC) ile sözleşme imzalandığı duyuruldu.

Kendisi gibi UFC ile yolları ayrılan Paige VanZant’ta geçtiğimiz aylarda BKFC bünyesine katılmıştı. Paige VanZant geçtiğimiz aylarda ilk çıplak el boksu maçına çıktı. Britain Hart, Paige VanZant’ı 5 rauntun sonunda puanlarla mağlup etmişti.

Paige VanZant ile Rachael Ostovich daha önce UFC bünyesinde karşılaşmışlardı. Paige VanZant, Rachael Ostovich’i ikinci rauntta armbar hareketi ile pes ettirerek maçı kazanmıştı. İkilinin, çıplak el boksunda karşılaşması bekleniliyor.

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.