MMA

Gelen Mesaj MMA Yıldızını Oğlunu Nasıl Kurtardı

Dana White'tan Gelen Mesaj Oğlunu Kurtardı

Gelen Mesaj MMA Yıldızını Oğlunu Nasıl Kurtardı

Jose Aldo, Dana White’dan gelen duygusal bir metnin oğlunun hayatını kurtarmasına nasıl yardımcı olduğunu açıkladı.

MMA Fighting podcast sunucusu Trocação Franca’nın bu haftaki bölümünde konuşan eski UFC tüy sıklet kralı, şirket başkanı Dana White’a MMA’dan emekli olma arzusunu bildirmek için mesaj attığını ve diğer dövüş sporlarında rekabet etmek için izin almayı umduğunu iletti.

Aldo sözlerine şöyle devam etti.

Bunu yaptım ve Perşembe günü Dana’ya mesaj attım ve Dana bana her şey için teşekkür ederek UFC’nin bana ve ihtiyacım olan her şeye her zaman açık olduğunu söyledi. Bana ve aileme karşı büyük bir sevgisi var, bize her zaman çok yakındı.

Bu duygusal mesajdan sonra çalışanıyla konuşan bir patron değildi, birbirini seven iki kişiydi artık. Bu mesajı eşim Vivianne’e gösterdim. O sırada hamileydi ve çok duygulandı, tansiyonu yükseldi ve hastaneye gitmemiz gerekti.

Gelen Mesaj MMA Yıldızını Oğlunu Nasıl Kurtardı
Gelen Mesaj MMA Yıldızını Oğlunu Nasıl Kurtardı / Aldo ve White

Mesajdan Sonra Eşi Hastaneye Kaldırıldı

O cuma günü hastaneye kaldırıldı. Preeklampsisi (gebelik zehirlenmesi) tespit edildi. Hamileliğinin henüz 36. haftasında olduğu için doktorlar doğurma zamanının gelip gelmediğine karar veremediler. Doktor bebeği 2 hafta daha içeride tutmayı umuyordu ama bu mümkün olmayacaktı. Oğlunun alarak hayatta tuttu. Her şey ters gidecek gibi görünüyordu. Göbek kordonunda gerçek bir düğümle doğdu ve iki hafta daha bekleseydik, burada küçük Aldo ile eve geri dönemezdim.

Oğlumun Hayatını UFC Başkanına Borçluyum

Asla Dana White’a karşı durmayacağım. İstemeden bile olsa hayatımda bana her zaman yardımcı oldu. Anlatırken duygulanıyorum. Oğlumun hayatını ona borçlu olduğumdan değil ama ailemize destek mesajından sonra Vivianne duygulandı, tansiyonu yükseldi ve onu hastaneye götürdük. Oğlum zorluklarla doğdu, ama hepsi Dana sayesinde Allah bize yardım etmeleri için her zaman iyi insanları hayatımıza koyar.” dedi.

Jose Aldo’nun 31 galibiyeti ve biri McGregor’a karşı olmak üzere de 8 yenilgisi bulunuyor. Aldo profesyonel boksa hiç geçiş yapmadı.

1 1 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.