MMAUFC

Jose Aldo ve Conor McGregor Basın Önünde Son Kez Konuştu!


mcgregor vs aldo-

Bu Cumartesi gecesi Las Vegas MGM Grand Garden Arena’da nefesler kesilecek. Uzun süredir beklenen Jose Aldo vs. Conor McGregor karşılaşması bu Cumartesi gecesi Las Vegas’da gerçekleşecek.

11 Temmuz tarihinde asıl olarak gerçekleşmesi beklenen bu karşılaşma, Jose Aldo’nun sakatlığından dolayı iptal olmuştu. McGregor ise boşa çıkartılan unvanın peşinden koşup Chad Mendes ile karşılaşmış ve geçici şampiyon olmuştu.

Sakatlığın ardından geri dönen Jose Aldo, gerçek şampiyonun kendisi olduğunu söyledi. UFC Başkanı Dana White ile geçici şampiyon ve gerçek şampiyon arasında bir maç ilan etti. Bu karşılaşmayı kazanan ise UFC’nin tek Tüy Sıklet şampiyonu olacak.

mcgregor vs aldo

Heyecanla ve merakla beklenen bu karşılaşmanın ilk toplantısı çok hareketli geçmişti. İkinci ve son toplantı dün gece Las Vegas’ta gerçekleşti. Toplantıda gecede maça çıkacak tüm dövüşçüler yer aldı.

Gerçekleştirilen bu toplantıda genel olarak McGregor’un söyledikleri dikkate alındı. Çok iddialı yorumlarda bulunan McGregor, kazanacağından emin olduğunu dile getirdi.

Jose Aldo ise bir kez daha kendisinin gerçek şampiyon olduğunu ve bu durumun bu şekilde devam edeceğini vurguladı. İkili basın toplantısının sonunda yüz yüze gelerek kameralara poz verdi.

Aldo vs McGregor Yüz Yüze Geldi :

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]PLACE_LINK_HERE[/youtube]


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu