MMA

Khabib Nurmagomedov’dan Elon Musk’a Tokat Gibi Cevap

Beni Sen Çalıştır Dedi Nurmagomedov'dan Cevap Gecikmedi

Khabib Nurmagomedov’dan Elon Musk’a Tokat Gibi Cevap

Dağıstanlı Karma Dövüş Sanatları MMA sporcusu Khabib Nurmagomedov, eski adı Twitter olan X’in sahibi Elon Musk’ın, kafes dövüşü öncesi eğitim talebini reddetti. Musk,  Meta CEO’su Mark Zuckerberg ile yapmayı planladığı maç öncesi antrenörlük teklifi yaptığı Nurmagomedov’dan çok ters bir cevap aldı.

Khabib Nurmagomedov teklifi reddetmesinin sebebini “Prensip meselesi” olarak açıkladı. Gelen teklifi Nurmagomedov, hiç düşünmeden geri çevirdi.

TASS Haber Ajansı Haberi Duyurdu

TASS haber ajansının adının açıklanmasını istemeyen bir kaynağına dayandırdığı haberine göre, Musk, Zuckerberg ile yapacağı kafes dövüşü öncesinde eğitim vermesi için Nurmagomedov’dan koçluk talep etti. Kariyerini yenilgisiz olarak tamamlayan Nurmagomedov’un spor ve koçluk kariyerini tamamladığını ve Musk için kararından geri dönmeyeceğini kaydetti.

Maç Teklifi Musk’tan Gelmişti

Musk, Zuckerberg’e “Threads” adı verilen “Twitter alternatifi, metin tabanlı bir platform kuracağı” yönündeki haberlerin ardından dövüş için meydan okumuş, Zuckerberg de 22 Haziran’da yaptığı sosyal medyadaki paylaşımında, “kafes dövüşü” teklifini kabul ettiğini duyurmuştu.

Zuck vs Musk Kafes Maçına Tarih Verdiler

Bu arada Zuckeberg maçı 26 Ağustos’ta yapmaya hazır olduğunu bildirse de Elon Musk daha hazır olmadığı ve spor aletlerini çalışma ofisine taşısa da daha çalışması gerektiğini bildirdi. Daha sonra da yapılacak muhtemel maçın X platformundan canlı yayınlanıp gelirinin hayır kurumlarına verileceğini duyurdu.

Türkiye’nin MMA Haberleri Sayfası

Fight Club Türkiye Olarak Gelişmeleri Takip Etmeye Devam Edeceğiz. MMA

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.