King Mo’dan McGregor’a Sert Eleştiri! “Sen Kimsin?”


king mo vs mcgregor

Geçtiğimiz hafta Cumartesi günün Pazar gününe bağlayan gecenin sabahında Jose Aldo ile kafese giren Conor McGregor, bu karşılaşmadan 1. roundun 13. saniyesinde nakavt ile galip ayrılmış ve resmi UFC Tüysıklet şampiyonu olmuştu.

Maçın ardından ise eski UFC dövüşçüsü, en son 2011 yılında Jose Aldo ile karşılaşan ve karşılaşmadan 5. roundda puan ile mağlup ayrılan Kenny Florian, McGregor için “O tam bir Muhammed Ali.” açıklamasında bulunmuştu. Bu sözler de McGregor’un hoşuna gitmiş ve Florian’a teşekkürlerini sunmuştu.

Bu son olan olaylara ise King Mo (Muhammed Lawal) sert bir şekilde tepkisini gösterdi ve McGregor için sert konuştu. Sözlerine “Sen kimsin?” diyerek başlayan King Mo, “Sen kimsin ki kendini Muhammed Ali ile kıyaslıyorsun? Evet, çıktığın bu karşılaşmada güzel bir performans sergilemiş olabilirsin ama bu senin kendini Muhammed Ali ile kıyaslaman anlamına gelmez. Muhammed Ali her zaman çıktığı maçlarda başka bir şey için duruyordu. İnsanların McGregor’u Muhammed Ali ile kıyaslamasını tamamen yanlış buluyorum.” ifadelerini kullandı.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

2 Yorum - "King Mo’dan McGregor’a Sert Eleştiri! “Sen Kimsin?”"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
kırkyıllık kâni
Ziyaretçi
kırkyıllık kâni

Doğru söylemiş be abi sezarın hakkı sezara

Arda
Ziyaretçi
Arda

Muhammed Ali ile ne alakası var Conor’ın ? Her “trash talk” yapan dövüşçüyü Ali’ye benzetmekten vazgeçin.