MMAUFC

King Mo’dan McGregor’a Sert Eleştiri! “Sen Kimsin?”


king mo vs mcgregor

Geçtiğimiz hafta Cumartesi günün Pazar gününe bağlayan gecenin sabahında Jose Aldo ile kafese giren Conor McGregor, bu karşılaşmadan 1. roundun 13. saniyesinde nakavt ile galip ayrılmış ve resmi UFC Tüysıklet şampiyonu olmuştu.

Maçın ardından ise eski UFC dövüşçüsü, en son 2011 yılında Jose Aldo ile karşılaşan ve karşılaşmadan 5. roundda puan ile mağlup ayrılan Kenny Florian, McGregor için “O tam bir Muhammed Ali.” açıklamasında bulunmuştu. Bu sözler de McGregor’un hoşuna gitmiş ve Florian’a teşekkürlerini sunmuştu.

Bu son olan olaylara ise King Mo (Muhammed Lawal) sert bir şekilde tepkisini gösterdi ve McGregor için sert konuştu. Sözlerine “Sen kimsin?” diyerek başlayan King Mo, “Sen kimsin ki kendini Muhammed Ali ile kıyaslıyorsun? Evet, çıktığın bu karşılaşmada güzel bir performans sergilemiş olabilirsin ama bu senin kendini Muhammed Ali ile kıyaslaman anlamına gelmez. Muhammed Ali her zaman çıktığı maçlarda başka bir şey için duruyordu. İnsanların McGregor’u Muhammed Ali ile kıyaslamasını tamamen yanlış buluyorum.” ifadelerini kullandı.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
2 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
kırkyıllık kâni
kırkyıllık kâni
6 yıl önce

Doğru söylemiş be abi sezarın hakkı sezara

Arda
Arda
6 yıl önce

Muhammed Ali ile ne alakası var Conor’ın ? Her “trash talk” yapan dövüşçüyü Ali’ye benzetmekten vazgeçin.

Başa dön tuşu