MMA

McGregor, Khabib’in Emekliliği Hakkında Konuştu!

24 Ekim 2020’de yapılan UFC254’te UFC Hafif Sıklet Şampiyonu Khabib, Geçici Hafif Sıklet Şampiyonu Justin Gaethje’yi “triangle choke” hareketi ile pes ettirip Tartışmasız Hafif Sıklet Şampiyonu olmuştu. Khabib, bu maçtan sonra emeklliliğini ilan etmişti. Khabib, sözlü olarak emekliliğini ilan etsede kemerini boşa çıkartmadığı için halen UFC Hafif Sıklet Şampiyonu durumundaydı.

McGregor, Khabib'in Emekliliği Hakkında Konuştu!

UFC Başkanı Dana White, yaptığı açıklamada Khabib’in resmi olarak emekli olduğunu açıklamıştı ve Khabib’in boşa çıkartılan UFC Hafif Sıklet Unvanı için Charles Oliveira – Michael Chandler müsabakası 15 Mayıs’ta yapılması planlanan UFC262 kartına ayarlanmıştı.

McGregor, Khabib'in Emekliliği Hakkında Konuştu!

İrlandalı eski çifte şampiyon Conor McGregor, Khabib’le maç yaptığı dönem çok büyük ses getirmişti. McGregor, meslektaşı Khabib’in emekliliği hakkında açıklama yaptı.

McGregor, Khabib'in Emekliliği Hakkında Konuştu!

Conor McGregor: “Emekliliğin kutlu olsun evlat. Bu oyunda seni buralara getirenin kim olduğunu asla unutma. Benim büyük İrlandalı t**şaklarımı koklayarak yaptın. Eğer kilo kesmekten nefret ediyorsanız, tek yapmanız gereken bir üst sıklete geçmektir. Tanrı seni korusun.”

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.