McGregor’un Emekliliğine Dair UFC Başkan’ından Açıklama Geldi!


Dünyanın tartışmasız 1 numaralı MMA organizasyon şirketi olan UFC’nin başkanı Dana White’den Mc Gregor’un emekliliğine dair açıklama geldi. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya adresinden bir açıklama yaparak MMA’den emekli olduğunu ve artık dövüşmeyeceğini duyuran İrlandalı yıldız Conor McGregor’un emeklilik kararının ne kadar ciddi olduğu ile ilgili White bir açıklama yaptı.

White “McGregor bu tür açıklamaları ne zaman anlaşmazlığa düşsek yapıyor. Yazın kendisine bir maç hazırladık. Ancak maddi konularda anlaşma sağlayamadık. Hemen arkasından emeklilik kararını duyurdu. Pazarlık süreci ile alakalı olduğunu düşünüyoruz. Önümüzdeki bir kaç hafta içinde kendisi ile buluşup konuyu çözeriz” ifadelerini kullandı.

McGregor UFC’de iki ayrı sıkletin dünya şampiyonluğunu yaşadı.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

2
Yorumlar

1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Willie PepGGG Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
GGG
Üye
★★★★
GGG

UFC eskiden orta düzey bir organizasyondu, zaten MMA orta seviye bir spordu. Adını boksla yana yana bile anamazdınız. Ama gelinen bu noktada MMA sporunu boksla hatta futbol ve basketbolla bile kıyaslayabiliyoruz. Bu kimin sayesinde oldu? Tamam Gracie, Fedor, GSP, Silva, Liddel, Ortiz gibi adamlar çok büyük emekler verdiler. Ama şu bir gerçek ki McGregor olmasaydı UFC şuan Belletor seviyesinde bir… Devamını oku »

Willie Pep
Üye
★★★
Willie Pep

Dostum başta dediklerine katılıyorum fakat iş dana whitte bitmiyor sanırsam. çünkü oda zaten şirketin %9una sahip.