Tecrübeli Ağır Sikletlerin Kapışması Bu Gece!


Roy Nelson - Matt Mitrione

Bellator MMA’in düzenlediği Bellator 194: Nelson vs. Mitrione 2, bu gece sabaha karşı yapılacak.

Gecenin ana maçında tecrübeli ağır siklet dövüşçüleri Matt Mitrione ile Roy Nelson karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşmayı kazanan dövüşçü Bellator ağır siklet turnuvasında yarı finale yükselecek. Mittrione ile Nelson daha önce 2012 yılında karşılaşmış ve Nelson rakibini nakavt etmişti.

UFC’de uzun yıllar mücadele eden bu iki dövüşçünün karşılaşması erken final olarak nitelendiriliyor. Bu karşılaşmanın galibi Bellator 199’da yapılacak Ryan Bader – Muhammed Lawal maçının galibi ile karşılaşacak.

patricky freire - derek campos

Bellator 194’ün yan ana maçında Patricky Freire ile Derek Campos karşılaşacak. Bu karşılaşmayı kazanan dövüşçü Bellator hafif siklet şampiyonluk maçına çıkma yolunda büyük bir avantaj yakalayacak. Freire ile Campos daha önce 2014 yılında karşı karşıya gelmiş ve Freire rakibini nakavt etmeyi başarmıştı.

heather hardy

Gecede ayrıca eski kadın boksör Heather Hardy de kafese girecek. Hardy, Ana Julaton ile karşı karşıya gelecek. 36 yaşındaki dövüşçü, bokstan MMA’e geçen Haziran ayında geçti. MMA’de çıktığı 2 maçta 1 galibiyet 1 mağlubiyet aldı.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

  Abone ol  
Bildir