MMA

Tyson Fury vs Jon Jones MMA Maçı Olacak Mı?

Dana White "Bu Maçı Yapacağız Para Hazır"

Tyson Fury vs Jon Jones MMA Maçı Olacak Mı?

UFC’nin başkanı Dana White gezegendeki en kötü adamın kim olduğunu görmek istiyor.

Dana White MMA ağır sıklet şampiyonu Jon Jones ile ağır siklet boks şampiyonu Tyson Fury’yi MMA maçında buluşturmak için düğmeye bastı ve şu açıklamayı yaptı.

“Tyson Fury’yi seviyorum; Tyson Fury ile harika bir ilişkim var. Ama şu anda gezegendeki en kötü adam hakkında bir tartışma var, değil mi? Jon Jones gezegendeki en kötü adamdır. Buna hiç şüphe yok, ”dedi White mebasın mensuplarına ardından da şu şekilde devam etti. “Gezegendeki başka bir olası en kötü adamı tartışmak isterseniz, bu Tyson Fury olacaktır ve hepimiz biliyoruz ki Jon Jones, Tyson Fury maçı olursa bu merak da ortadan kalkacaktır.

Gezegenin En Kötü Adamı Kim Olacak?

Çok saygı duyduğum Tyson Fury’ye söylüyorum. Gezegendeki en kötü adamın kim olduğunu gerçekten öğrenmek istiyorsan, o dövüşü yapmaya hazırım” diye devam etti White. UFC Başkanı daha sonra “Sekizgende Jon Jones ile Tyson Fury’yi karşı karşıya getireceğim. Ve biliyorsunuz, Floyd’a nasıl ödeme yapacağımızı ve Tyson’a nasıl ödeme yapacağımızı bulduk. UFC’de maç yapmak istiyorsanız, teklif burada. Fury’nin bir süre MMA ile uğraştığını biliyorum. Hadi yapalım sorusuna cevap verelim. Gezegendeki en kötü adam unvanını mı istiyorsun? Hadi yapalım. Ben varım… Hepimiz bunun hakkında sonsuza kadar konuşabiliriz. Bunu öğrenmenin tek bir yolu var. O da maçı yapmak. Ben yapmaya hazırım. Hey Tyson beni arayabilirsin. Numaram sende var.”

Para Hazır Telefonunu Bekliyorum

Bakalım bu maç olacak mı? Boks dünyası USYK ile Fury arasında bir unvan birleştirme maçı beklerken Fury’nin Jones ile kafeste maça çıkması boks dünyaısnı üzer bundan eminiz. (FC Türkiye)

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.